رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April

برنامه «کار خونه» این هفته با حضور بانویی تلاشگر از استان زنجان، پنجشنبه ۳ اسفند حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب «لیلا طارمچی»، اهل استان زنجان است. خانم طارمچی […]

برنامه «کار خونه» این هفته با حضور بانویی تلاشگر از استان زنجان، پنجشنبه ۳ اسفند حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب «لیلا طارمچی»، اهل استان زنجان است. خانم طارمچی کارآفرین در حیطه میناکاری و فیروزه کوبی روی سفال است که توانسته با توجه به ظرفیت‌ها و فضاهای موجود در زادگاهش، باعث ایجاد اشتغال‌زایی برای خود، اعضای خانواده اش و همچنین صد نفر در کار میناکاری و صد نفر دیگر در حیطه فیروزه کوبی روی سفال شود.این بانو تا کنون به بیش از دوهزار نفر در اصفهان، زنجان، خرمدره و… ، هنرش را آموزش داده است که اکثر آنها مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، زنان بی سرپرست و بدسرپرست بوده اند. در این قسمت از مستند، «روح الله صالحی» (مدیرکل کمیته امداد استان زنجان) ضمن بازدید از طرح اشتغالزایی خانم طارمچی، درباره بررسی راهکارهای ساماندهی و حمایتی از مشاغل خانگی توسط کمیته امداد صحبت می‌کنند.

هدف از ساخت مستند «کار خونه» حمایت از مشاغل خانگیست که به عنوان کسب و کار در جهت ایجاد درآمد در خانواده نقش مهمی ایفا می‌کنند.

مستند «کار خونه» کاری است از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی، کارگردانی رضا داستانی و با مدیریت هماهنگی آزاده بهرامی که قسمت هفتم از فصل سوم آن پنجشنبه ۳ اسفند حوالی ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار