رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April
فیلمبرداری بهار ۱۴۰۳ آغاز می‌شود

انتشار اولین فراخوان مسابقه بزرگ «بازمانده»

فیلمبرداری مسابقه بزرگ «بازمانده» بهار ۱۴۰۳ در یکی از جزایر جنوبی کشور آغاز می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، مسابقه بزرگ «بازمانده» با نام انگلیسی «survivor» همه ساله در بسیاری از کشورها اعم از آمریکا، ایتالیا، فرانسه، سوئد، یونان و ترکیه بین دو تیم سلبریتی‌ها و داوطلبان عادی برگزار می‌شود […]

فیلمبرداری مسابقه بزرگ «بازمانده» بهار ۱۴۰۳ در یکی از جزایر جنوبی کشور آغاز می‌شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، مسابقه بزرگ «بازمانده» با نام انگلیسی «survivor» همه ساله در بسیاری از کشورها اعم از آمریکا، ایتالیا، فرانسه، سوئد، یونان و ترکیه بین دو تیم سلبریتی‌ها و داوطلبان عادی برگزار می‌شود و به عنوان «بزرگترین و پرطرفدارترین مسابقه تلویزیونی در جهان» لقب گرفته است.
نسخه ایرانی این مسابقه جذاب و مهیج به تهیه‌کنندگی ‌و‌ کارگردانی سعید طالبی و‌ با حضور تیمی قدرتمند از چهره‌های شناخته شده بهار ۱۴۰۳ در یکی از جزایر زیبای جنوبی کشورمان ساخته می‌شود. اجرای این مسابقه نیز بر عهده یکی بازیگران مطرح سینما قرار دارد که در خبرهای آتی نام وی رسانه‌ای خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در تیم داوطلبان و حضور در مرحله راستی آزمایی و مسابقه انتخابی، می‌توانند عدد ۱ را به سامانه ۵۰۰۰۴۳۰۲ ارسال کنند.
«بازمانده» از طریق یکی از پلتفرم‌های نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار