رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April

تصویربرداری مستند سینمایی «کهنه رفیق» به تهیه کنندگی و کارگردانی سام یکتا پس از ۲ سال به پایان رسید. به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «کهنه رفیق» به تهیه کنندگی و کارگردانی سام یکتا، پرداختی به زندگی حرفه‌ای هوشنگ حسینی از روزنامه نگارهای هنری فعال و سرشناس در دهه ۵۰ است که تاثیر زیادی […]

تصویربرداری مستند سینمایی «کهنه رفیق» به تهیه کنندگی و کارگردانی سام یکتا پس از ۲ سال به پایان رسید.

به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «کهنه رفیق» به تهیه کنندگی و کارگردانی سام یکتا، پرداختی به زندگی حرفه‌ای هوشنگ حسینی از روزنامه نگارهای هنری فعال و سرشناس در دهه ۵۰ است که تاثیر زیادی در معرفی بسیاری از هنرمندان فعال در حوزه های مختلف از جمله سینما و موسیقی در جامعه هنری و مطبوعاتی ایران داشته است.

در این فیلم مستند، گفت‌وگوهایی با افراد سرشناس بسیاری در عرصه فرهنگ و هنر ایران در رشته های مختلف انجام گرفته است. همچنین تلاش شده تا نگاهی به وضعیت رابطه هنرمندان و رسانه‌ها شود و به تاثیر مطبوعات آن دهه در سیستم ستاره سازی در سینما و موسیقی ایران نیز پرداخته شده است.

همزمان با پایان فیلمبرداری «کهنه رفیق»، پوستر آن که توسط فرزانه نصیری طراحی شده است رونمایی و منتشر شد.

در «کهنه رفیق» که بر اساس طرحی از سام یکتا شکل گرفته، شخصیت های همچون ر. اعتمادی، عباس یاری، عباس تهرانی، حبیب اسماعیلی، محمد متوسلانی، منوچهر والی زاده، محمد صالح علا، شاپور منصف و جمع بسیاری از هنرمندان عرصه های مختلف هنری حضور دارند.

پخش بین الملل این فیلم برعهده سولماز اعتماد است و پس از آماده نمایش شدن و کسب مجوزهای لازم به نمایش در می آید.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار