رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

خلاصه ای از رمان های مطرح ایران و جهان دربرنامه «قصه شب» که هر شب از شبکه آموزش سیما پخش می شود، توسط هنرمندان و بازیگران خوانده می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مدیر مدرسه نوشته جلال آل احمد، رگ تایم، بازمانده روز، اسکار و بانوی صورتی پوش، درخت […]

خلاصه ای از رمان های مطرح ایران و جهان دربرنامه «قصه شب» که هر شب از شبکه آموزش سیما پخش می شود، توسط هنرمندان و بازیگران خوانده می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مدیر مدرسه نوشته جلال آل احمد، رگ تایم، بازمانده روز، اسکار و بانوی صورتی پوش، درخت زیبای من، تماس تلفنی از بهشت، اندوه جنگ و داستان های کوتاه از چخوف عناوین برخی از رمان هایی است که توسط تیم برنامه خلاصه نویسی و در ۹۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای توسط هنرمندانی همچون فرهاد آییش،همایون ارشادی، سید مهرداد ضیایی، شیرین بینا، نگین صدق گویا،علی عمرانی و امیرشهاب رضویان در برنامه خوانش می شود.در این برنامه علاوه برخوانش رمان، انیمیشن های مرتبط با داستان توسط تیم انیماتور برنامه طراحی شده که پخش می شود. نیکی نیکبخت، شیدنظری، نشمین ولدی، زهرا گل و بستان و شکوفه حاجت پور، محمد علی حسینی ومحمد رضا مسعودی تیم سازنده انیمیش برنامه را تشکیل می دهند.

«قصه شب» به تهیه کنندگی و کارگردانی احسان ملکی هر شب  ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار