رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۷ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 16 April

فیلم سینمایی «آن زن گفت» با گویندگی ۵۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و تاریخی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه چهار سیما پخش […]

فیلم سینمایی «آن زن گفت» با گویندگی ۵۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و تاریخی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی درام رزیتا یاراحمدی و صدابرداری آن به عهده بهزاد توکلی بوده است. شیلا آژیر، نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، ناهید امیریان، شهراد بانکی، فاطمه برزویی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، فریناز ثریا، مریم جلینی، شراره حضرتی، امیر حکیمی، مونا خجسته، زویا خلیل آذر، محمدعلی دیباج، مریم رادپور، شهریار ربانی، هادی رجبی، سمیه رهنمون، شیرین روستایی، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، فاطمه صبا، مرضیه صفی خانی، میلاد فتوحی، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، مریم معینیان، ملیکا ملک نیا، اکبر منانی، اردشیر منظم، مریم مهماندوست، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، آزیتا یاراحمدی و رزیتا یاراحمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.
این فیلم داستان دو خبرنگار افشاگر نیویورک تایمز در رابطه با آزار و اذیت زنان از سوی هاروی واینستین (مدیر شرکت یراماکس) را بازگو می‌کند.

این فیلم در خصوص هاروی واینستاین یکی از غول‌های رسانه ای هالیوود و افشاگری علیه او است که فیلمنامه خوب آن بیننده را تا پایان با خود همراه می سازد. فیلم از بازیگری، کارگردانی و تصویربرداری خوبی برخوردار است. فیلم برنده و نامزد ۵۵ جایزه از جشنواره ها و جوایز سینمایی مختلف مانند گولدن گلوب، بفتا و … در رشته هایی مانند بهترین فیلمنامه و بهترین هنرپیشه زن شده است.

شبکه‌ی چهار سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار