رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۷ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 16 April

فیلم سینمایی «آناک ریما» با گویندگی ۲۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام، خانوادگی و ورزشی محصول مالزی در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه امید سیما پخش […]

فیلم سینمایی «آناک ریما» با گویندگی ۲۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام، خانوادگی و ورزشی محصول مالزی در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی بهروز علی محمدی و صدابردار آن سعید عابدی است. شیلا آژیر، فاطمه اکبری، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، امیر حکیمی، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، ملیکا ملک نیا، بهمن هاشمی، نیما نکویی فرد، مونا همایی پور و بهروز علی محمدی صداپیشه های این فیلم سینمایی بوده اند.

این فیلم درباره یک مربی دلسوز و آگاه است که سعی می‌کند تمام نوجوانان تیم فوتبال تحت نظرش را با الگوی صحیح در کنار هم جمع و مشکلات آن‌ها را پدرانه حل کند تا یک خانواده را تشکیل دهند و در پایان نیز تیم با این همدلی و دلسوزی موفق به برنده شدن در فصل ۲۰۲۲ کشور مالزی می‌شود.

فیلم هم یک داستان ورزشی جذاب دارد و هم درس های زیادی برای مخاطب نوجوان در آن نهفته است به ویژه تأکیدی که در آن بر تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف و خواسته ها می شود یا نقش مهمی که روحیه ی گروهی و همکاری و اتحاد در زندگی دارد.

شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار