رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 26 May
  • یکشنبه 13 اسفند 1402 - 12:38
  • کد خبر : 142908
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اجرای ویژه عکاسان و خبرنگاران نمایش «ستوان آینیشمور»

نمایش «ستوان آینیشمور» با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی، روز دوشنبه، ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲، در یک اجرای ویژه برای عکاسان و خبرنگاران روی صحنه خواهد رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای اثر، نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین ‌مک ‌دونا، ترجمه زهرا جواهری، تهیه‌کنندگی فاطمه بامستی و با طراحی و […]

نمایش «ستوان آینیشمور» با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی، روز دوشنبه، ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲، در یک اجرای ویژه برای عکاسان و خبرنگاران روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای اثر، نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین ‌مک ‌دونا، ترجمه زهرا جواهری، تهیه‌کنندگی فاطمه بامستی و با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی که از ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفته است، ساعت ۱۸ روز دوشنبه، ۱۴ اسفند ماه سال جاری در یک اجرای ویژه از عکاسان و خبرنگاران میزبانی خواهد کرد.
عکاسان برای هماهنگی به منظور شرکت در اجرای ویژه عکاسان و خبرنگاران نمایش «ستوان آینیشمور» می‌توانند با شماره تماس ۰۹۳۸۱۶۶۳۷۹۴ در ارتباط باشند.
در خلاصه داستان اثر چنین آمده است: «بیایین تو. بیایین تو. دارم بابام رو می کُشم!»
در این نمایش امیر عبادی، علی پیله‌ور، امیر زمانی فرد، محمد رضایی، نرگس موسوی، افق ایرجی، امیرحسین فهادان، میلاد صفوی و مهدی شاهی به ایفای نقش می‌پردازند.
شکوفه چرخی در یادداشتی کوتاه درباره شخصیت‌های نمایش «ستوان آینیشمور» نوشته است: قهرمانان «نقاب سیاه» شخصیت‌های خارق العاده ای دارند. این شخصیت‌ها مفاهیم عمیق اجتماعی و انتقادات سیاسی را وارد عرصه داستان می‌کنند و با گفتگوهای دوپهلو و طعنه آمیز و نیرومند، زبانی خاص به وجود آورده‌اند. زبانی پیش پا افتاده، که با کمک آن می‌توان همه چیز را توصیف و بیان کرد.
دیگر عوامل نمایش «ستوان آینیشمور» عبارتند از:
دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: فهیمه حیدری، منشی صحنه: سعیده کامرانی، طراح صحنه: شکوفه چرخی، مدیر صحنه: سینا کثیر و علی بیات، نور و صدا: امیر خسروجردی، طراح گریم: زهرا عادلخانی، مجری گریم: محدثه رازگردانی، طراح لباس: لیلا قزلباش و شکوفه چرخی، دستیار لباس: پیمان عبادی و مهتاب نیکبخت، طراح پوستر و بروشور: مانی محمدیان، تبلیغات فضای مجازی و امور رسانه‌ای: حسن لشنی، رایکا رمضانی و فرزاد ‌جمشیددانایی، عکاسان: آیدا عظیمی و مینا محمدی قاهان، فیلمبردار: مجید افشارپور، مشاور حقوقی: راحله قلی‌زاده.
نمایش «ستوان آینیشمور» تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری، ساعت ۱۸ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار