رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 22 May

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به تولید برسد و این روزها فرایند نگارش فیلمنامه آغاز شده است. به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به زودی به تهیه‌کنندگی حامد جعفری، در گروه هنر پویا ساخته شود. حامد جعفری مدیرعامل گروه هنر پویا درباره ساخت این انیمیشن سینمایی […]

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به تولید برسد و این روزها فرایند نگارش فیلمنامه آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به زودی به تهیه‌کنندگی حامد جعفری، در گروه هنر پویا ساخته شود.

حامد جعفری مدیرعامل گروه هنر پویا درباره ساخت این انیمیشن سینمایی بیان کرد: بر اساس مدل‌ها و الگوهای تجربه شده و موفق جهانی، وقتی فیلمی مورد استقبال قرار می‌گیرد یعنی قهرمان قصه و شخصیت‌های آن ارتباط لازم را با مخاطبان برقرار کرده‌اند و همین اتفاق زمینه ساز تولید قسمت‌ها و دنباله‌های بعدی فیلم می‌شود.

وی اضافه کرد: ما در این مدت بازخوردهای خوبی از مخاطبان گرفته‌ایم و میزان فروش و تعداد مخاطبان «بچه‌زرنگ» هم نشان می‌دهد که این انیمیشن سینمایی ظرفیت‌های لازم برای ادامه را دارد و بر همین اساس ساخت «بچه زرنگ ۲» در دستور کار تولید استودیوی گروه هنر پویا قرار گرفت.

تهیه کننده «بچه زرنگ» درباره پروسه ساخت قسمت دوم نیز عنوان کرد: این روزها فرایند نگارش فیلمنامه «بچه زرنگ ۲» آغاز شده است که حدود ۶ تا ۸ ماه این فرایند طول خواهد کشید و پس از آن نیز تیم تولید اماده خواهد شد تا در سال ۱۴۰۳ فرایند ساخت این انیمیشن سینمایی را آغاز کند.

بچه زرنگ به تهیه‌کنندگی حامد جعفری محصول گروه هنر پویا و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار