رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 22 May

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «آخرالزمان باستانی» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. این مستند در گونه مستند تاریخی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود. مدیر دوبله […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «آخرالزمان باستانی» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این مستند در گونه مستند تاریخی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند لادن سلطان پناه و صدابرداری آن به عهده مهدی پاینده بوده است. آزاده اکبری، دانیال الیاسی، شهراد بانکی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، شیرین روستایی، ابوالفضل شاه بهرامی، علیرضا شایگان، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، علیرضا ناصحی، نیما نکویی فرد و لادن سلطان پناه صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند به اشتراکات مفاهیم دینی و آخرالزمانی اقوام مختلف می‌پردازد. مستندی جذاب و دیدنی با سوژه ای که می تواند به طور بالقوه برای مخاطبان جذاب باشد به خصوص مخاطبانی که به تاریخ ادیان و مسائل تاریخی و باستان شناسی علاقه دارند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار