رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۲ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 21 April

مستند «جانوران وحشی بزرگ» با گویندگی ۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند پخش شود.مدیر دوبله […]

مستند «جانوران وحشی بزرگ» با گویندگی ۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند پخش شود.مدیر دوبله این مستند رامین کاملی است.

این مستند در مورد حیوانات و جانوران غول پیکر است که جثه های غول آسایی دارند و این جثه در بعضی از مواقع به آن‌ها خیلی کمک می‌کند و می‌تواند بقیه را بترساند و آن‌ها را در به دست آوردن ملزومات بقا موفق‌تر نماید ولی همیشه داشتن جثه بزرگ به نفع جانوران نیست و گاه حفظ بقا را برای‌شان مشکل‌تر می‌نماید.

یک مجموعه مستند حیات وحش با فیلمبرداری و ساخت عالی که مخاطب را به جهان حیوانات می برد و بی گمان برای دوستداران مستندهای حیات وحش می تواند بسیار جذاب باشد در حالی که جنبه تحقیقی و اطلاعاتی آن هم قابل توجه است و از این لحاظ برای مخاطب علاقه مند می تواند سودمند نیز باشد.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار