رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 17 June

اولین قسمت از جشن شهر رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، سه شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه گرم مخاطبان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه با اجرای سید مرتضی حسینی میزبان شهروندان تهرانی است که در مشاغل مختلف فعالیت […]

اولین قسمت از جشن شهر رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، سه شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه گرم مخاطبان می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه با اجرای سید مرتضی حسینی میزبان شهروندان تهرانی است که در مشاغل مختلف فعالیت می کنند تا از چالش ها و جذابیت های شغل خود بگویند و تجریبات خود را با مخاطبان برنامه و حاضران در جشن به اشتراک ‌بگذارند.
همچنین در پایان هر برنامه نیز این افراد به عنوان شهروند خوب معرفی و از آنان تجلیل می‌شود.
ویژه برنامه جشن شهر رمضان با بخش‌های مختلفی از جمله نمایش طنز، موسیقی‌، خوانندگی و مسابقه‌های مردمی به مدت ۵۰ دقیقه از آنتن شبکه تهران تماشایی می شود.
برنامه تلویزیونی جشن «شهر رمضان» در شب های ضیافت الهی در پارک لاله با حضور پرشور عموم مردم تهران اجرا خواهد شد و بصورت زنده و مستقیم روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.
برنامه قدیمی و ماندگار جشن شهر رمضان کاری از گروه اجتماعی شبکه تهران است که در ماه مبارک رمضان هر شب مهمان خانه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار