رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April

انیمیشن ۵۰ قسمتی «موتورها» در ایام نوروز و رمضان ۱۴۰۳ هر روز صبح ساعت ۱۰:۳۰ میزبان مخاطبان خود در شبکه پویا می‌شود. روابط عمومی پروژه، سریال انیمیشن ۵۰ قسمتی «موتورها» محصولی از مرکز انیمیشن سوره است که به کارگردانی حسن اسدی، نویسندگی علی تهرانی و تهیه‌کنندگی محمدعلی اسدی روانه آنتن شبکه پویا شد. این مجموعه […]

انیمیشن ۵۰ قسمتی «موتورها» در ایام نوروز و رمضان ۱۴۰۳ هر روز صبح ساعت ۱۰:۳۰ میزبان مخاطبان خود در شبکه پویا می‌شود.

روابط عمومی پروژه، سریال انیمیشن ۵۰ قسمتی «موتورها» محصولی از مرکز انیمیشن سوره است که به کارگردانی حسن اسدی، نویسندگی علی تهرانی و تهیه‌کنندگی محمدعلی اسدی روانه آنتن شبکه پویا شد.

این مجموعه انیمیشن در ایام نوروز و رمضان ۱۴۰۳ هر روز صبح ساعت ۱۰:۳۰ میزبان مخاطبان خود در شبکه پویا می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۹:۱۵ خواهد بود. همچنین همزمان با آغاز پخش، از پوستر و تیزر «موتورها» که طراحی و ساخت آن به ترتیب برعهده محمد مظفری و مهدی اولادوطن بوده است، منتشر شد.

این پویانمایی که برای کودکان ۵ تا ۹ ساله تدارک دیده شده، در دنیای خیالی، تقابل میان شخصیت‌های به ظاهر مکانیکی ولی باطنیِ انسانی را روایت می‌کند.

«سوسو»، «سی سی»، «فرزی»، «زوم زوم» و «باباگازی» پنج شخصیت اصلی این انیمیشن ماجراجویانه هستند که با تکنیک کات اوت دوبعدی تولید شده است.

مجموعه انیمیشن «موتورها» روایتگر قصه «سوسو» موتور سیکلت ۷ ساله‌ای است که به علت شغل پدر همراه با خانواده‌اش مجبور به مهاجرت به شهر کوچکی با عنوان کلاچ تپه می‌شوند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار