رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

شبکه سه برنامه‌های متنوع و ی را برای پخش در ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ در نظر گرفته است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، جدول پخش این شبکه با چندین عنوان برنامه جدید و با فضایی متفاوت برای ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ۱۴۰۳ تدارک دیده شده است.سحرهای […]

شبکه سه برنامه‌های متنوع و ی را برای پخش در ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ در نظر گرفته است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، جدول پخش این شبکه با چندین عنوان برنامه جدید و با فضایی متفاوت برای ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ۱۴۰۳ تدارک دیده شده است.سحرهای ماه مبارک رمضان با «ماه من»

«ماه من» ویژه برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی یوسف منصوری و اجرای نجم‌الدین شریعتی در پنجمین سال خود مهمان خانه‌های مردم خواهد بود.

«محفل» قبل از افطار در قاب شبکه سه

برنامه تلویزیونی «محفل» به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی و اجرای رسالت بوذری، از ابتدای ماه مبارک رمضان در ۳۰ قسمت، هر روز و در ساعات پیش از افطار از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان، احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق، کارشناسان و میزبانان ایرانی و بین‌المللی این برنامه خواهند بود.

برنامه «معرکه» ویژه ایام نوروز ۱۴۰۳

مسابقه «معرکه» با اجرای جواد رضویان و تهیه‌کنندگی حمید مراوندی و کارگردانی محمدرضا رضاییان ویژه نوروز ۱۴۰۳ هرشب از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

برنامه «پانتولیگ» شب‌های عید ۱۴۰۳ از شبکه سه

مسابقه «پانتولیگ» برنامه‌ای در حوزه‌ مسابقه و سرگرمی است که با اجرای محمدرضا گلزار در ایام نوروز ۱۴۰۳ هر شب از شبکه سه سیما‌ پخش خواهد شد.

ایام نوروز با «شب‌خوش» از شبکه سه

برنامه «شب‌خوش» به تهیه‌کنندگی سلیم ثنایی و اجرای مهران غفوریان، در ایام نوروز هر شب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این برنامه با دعوت از مهمانان هنری و هنرمندان به صورت گپ و گفت، مهمان خانه‌های بینندگان در نوروز ۱۴۰۳ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار