رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • السبت ۱۱ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 20 April

به در خواست مخاطبان شبکه تماشا، پنج شنبه و جمعه خلاصه قسمت های ۱ تا ۹ سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پنج شنبه و جمعه خلاصه قسمت های ۱ تا ۹ سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» از شبکه تماشا پخش […]

به در خواست مخاطبان شبکه تماشا، پنج شنبه و جمعه خلاصه قسمت های ۱ تا ۹ سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پنج شنبه و جمعه خلاصه قسمت های ۱ تا ۹ سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» از شبکه تماشا پخش می شود.قرار است روز پنج‌شنبه خلاصه (قسمت‌های ۱ تا ۵) و جمعه (قسمت‌های ۶ تا ۹) پخش شود‌.

«جا میونگ گو» یک سریال تاریخی کره‌ای است که همان جذابیت‌های معمول این سریال‌ها مانند ساخت خوب و داستان پردازی جذاب را دارد و برای مخاطب ایرانی که در سال‌های اخیر با این سریال‌ها آشنا بوده می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد.

این سریال ادامه‌ای برای داستان نخستین فرمانروایان امپراتوری گوگوریو است و روایتگر ادامه دوران حکمرانی موهیول، نوه جومونگ است.
در خلاصه داستان آن آمده است: امپراطوری ناکرانگ طبل مقدسی داشت که در زمان حمله دشمن خودبه‌خود به صدا در می‌آمد و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند.

جونگ ریو وون در نقش شاهزاده جامیونگ، جونگ کیونگ هو در نقش شاهزاده هودونگ، پارک مین یونگ در نقش شاهزاده لاهی، مون سونگ گون در نقش موهیول پادشاه گوگوریو بازیگران اصلی این سریال کره‌ای هستند و لی میونگ وو هم کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

گفتنی است  سریال «جومونگ ۳: جا میونگ گو» ساعت ۱۹ پخش و روز بعد ساعات ۱۳،۷،۱ بازپخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار