رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

مجموعه نمایشی «اعتبار» با هنرنمایی رضا توکلی، نیما شاهرخ شاهی، افسانه ناصری، غلامرضا اوصانلو و… از جمعه شب ساعت ۱۹ پخش و همان شب ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۰:۴۰ بازپخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال کوتاه ۶ قسمتی محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی و […]

مجموعه نمایشی «اعتبار» با هنرنمایی رضا توکلی، نیما شاهرخ شاهی، افسانه ناصری، غلامرضا اوصانلو و… از جمعه شب ساعت ۱۹ پخش و همان شب ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۰:۴۰ بازپخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال کوتاه ۶ قسمتی محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی رحیمی در شب های قدر روی آنتن می رود.در خلاصه داستان این سریال آمده است: امین تاجیک مرد میانسال و معتمد محل است که کارخانه فرش دارد و در خیریه ای که مخصوص آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد است فعالیت می‌کند.
تمام پول هایی که برای خیریه جمع می شود به حساب امین تاجیک واریز می شود و در روزی که باید زندانیان را آزاد کند حساب هایش بلوکه می شود و خودش هم به اتهام فساد مالی به زندان می افتد.
امین در زندان با جوانی به نام سعید آشنا می شود که قبلا پدرش بارها برای آزادی او اقدام کرده اما هر دفعه امین به جای او یکی دیگر را در لیست اضافه می کرد و…
مجموعه نمایشی «اعتبار» را شب‌های قدر از شبکه تهران سیما بیننده باشید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار