رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May
  • پنجشنبه 23 فروردین 1403 - 15:13
  • کد خبر : 144923
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش «طربنامه طهرونیها» در تماشاخانه سیمرغ

نمایش «طربنامه طهرونیها» اثری از مرجان یزدانی از ۲۲ فروردین در بنیاد بیدل دهلوی روی صحنه رفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اثر، نمایش «طربنامه طهرونیها» نوشته مشترک مژگان یزدانی و مرجان یزدانی اثری است که با کارگردانی مرجان یزدانی از ۲۲ فروردین در تماشاخانه سیمرغ بنیاد بیدل دهلوی روی صحنه رفت و […]

نمایش «طربنامه طهرونیها» اثری از مرجان یزدانی از ۲۲ فروردین در بنیاد بیدل دهلوی روی صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اثر، نمایش «طربنامه طهرونیها» نوشته مشترک مژگان یزدانی و مرجان یزدانی اثری است که با کارگردانی مرجان یزدانی از ۲۲ فروردین در تماشاخانه سیمرغ بنیاد بیدل دهلوی روی صحنه رفت و تا ۵ اردیبهشت به اجرای عمومی خود ادامه می‌دهد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی چنین آمده است: «پسر عذراخانم به اجباری رفته و عذراخانم آش پشت پا براش پخته و همسایه‌ها را مهمان کرده. در بین صحبت‌ها سکینه که نازا است از زندگیش شکوه می‌کند. اشرف پیشنهاد می‌دهد دعا بگیرد، سکینه قبول می‌کند و پای دعانویس به مهمانی باز می‌شود.»

مرجان مصطفوی، سودابه شریفی، ریحانه فطرس، آیدا نصرتی، مهسا چهاردولی، صدف کریمی نسب، ساناز مجیدی، پیمان حسینی، فاطمه ذوالفقاری، غزاله باب زرتابی و حمیدرضا دولت آبادی بازیگران این اثر هستند.

همچنین توحید عابدینی نوازنده تنبک، مژگان یزدانی نویسنده، تهیه‌کننده، گریم، مرجان یزدانی نویسنده، کارگردان، طراح صحنه و لباس، گرافیست، فرشاد فرشادمنش عکاس، ساخت تیزر، مهسا چهاردولی دستیار کارگردان، مرجان مصطفوی منشی صحنه و مهدی سربازی روابط عمومی این نمایش را برعهده دارد.

فروش بلیت‌های نمایش «طربنامه طهرونیها» از طریق سایت تیوال انجام می‌شود.

همچنین دانشجویان در ۳ اجرای ابتدایی می‌توانند از تخفیف ویژه استفاده کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار