رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 17 June

پویانمایی‌های «ببعی» و «کارتونی‌ها»، از تولیدات مرکز پویانمایی صبا، به همت اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سی‌ام‌اس لاکناو حضور پیدا کردند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پویانمایی‌های «ببعی» و «کارتونی ها» به کارگردانی حسین صفارزادگان با تکنیک کات اوت و برای گروه […]

پویانمایی‌های «ببعی» و «کارتونی‌ها»، از تولیدات مرکز پویانمایی صبا، به همت اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سی‌ام‌اس لاکناو حضور پیدا کردند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پویانمایی‌های «ببعی» و «کارتونی ها» به کارگردانی حسین صفارزادگان با تکنیک کات اوت و برای گروه سنی خردسال تولید شده است.سی‌ام‌اس فعالیت خود را از سال ۱۹۵۹ آغاز کرده است. موسسان آن دکتر جاگدیش گاندی و دکتر بهارتی گاندی با الهام از آموزه‌های مهاتما گاندی این بنیاد را ایجاد کردند تا با شعار «درود بر جهان»، شوق و امید در دل کودکان تقویت شود.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سی‌ام‌اس نیز در تلاش است از طریق طیف کاملی از فیلم‌های بلند، فیلم‌های کوتاه، پویانمایی‌های بلند، پویانمایی‌های کوتاه و مستند که با هدف سرگرمی از سرتاسر جهان تهیه شده‌اند، محتوای مناسبی را به نمایش بگذارد که معرف ارزش‌های اخلاقی و دیدگاه جهانی باشند.

گفتنی است این جشنواره از ۱۵ الی ۲۱ آوریل (۲۷ فروردین – ۲ اردیبهشت) در شهر لاکناو هند برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار