رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
  • السبت ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 25 May

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم سینمایی «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی تهیه کنندگی حنیف سروری و میرواله مدنی در ادامه حضور های جهانی خود به بیست وپنجمین جشنواره جئون جو در کره جنوبی راه یافت. این رویداد ۱ الی ۱۰ می (۱۲ تا ۲۴ اردیبهشت) در شهر جئون […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم سینمایی «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی تهیه کنندگی حنیف سروری و میرواله مدنی در ادامه حضور های جهانی خود به بیست وپنجمین جشنواره جئون جو در کره جنوبی راه یافت.
این رویداد ۱ الی ۱۰ می (۱۲ تا ۲۴ اردیبهشت) در شهر جئون جو کره جنوبی برگزار خواهد شد و فیلم سینمایی گیج گاه در ۳ نمایش مختلف برای مخاطبان این جشنواره اکران خواهد شد. این رویداد هر ساله میزبان چهرهای شناخته شده سینمایی از سراسر جهان می باشد.
ماداکتو پیکچرز عرضه و توزیع بین المللی این اثر را برعهده دارد. این فیلم پیش موفق به دریافت جایزه از چهلمین جشنواره فیلم های ورزشی میلان ایتالیا ،جایزه بهترین فیلمنامه از شانزدهمین جشنواره چبوکساری روسیه ، جایزه بهترین گروه بازیگران کمدی و بهترین تدوین از پنجمین جشنواره اسکیپتاون در لس آنجلس آمریکا شده و همچنین در بیش از ده جشنواره بین المللی حضور داشته است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار