رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
  • السبت ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 25 May

«ماه ترین پلاس» با محوریت موضوع فرزند آوری و نگاهی تخصصی به بارداری به صورت زنده از ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۸:۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «ماه ترین پلاس» با اجرای «شهریار ربانی» در هر قسمت میزبان کارشناسی در مورد باروری و موضوعات […]

«ماه ترین پلاس» با محوریت موضوع فرزند آوری و نگاهی تخصصی به بارداری به صورت زنده از ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۸:۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «ماه ترین پلاس» با اجرای «شهریار ربانی» در هر قسمت میزبان کارشناسی در مورد باروری و موضوعات مربوط به آن است که در این بخش از برنامه مسائل و موضوعات مربوط به آقایان را دراین زمینه مورد بحث و بررسی قرار می دهد؛ و در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه می‌کند.این قسمت از برنامه با حضور دکتر «فیروزه روستا» و با موضوع «پدران در انتظار» پنجشنبه ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۸:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

گفتنیست این برنامه که در سال گذشته با اجرای «محیا اسناوندی» میزبان مخاطبان شبکه دو سیما بود، مسائل و مشکلات بانوان در زمینه باروری را مورد بحث و بررسی قرار می داد.
«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای «شهریار ربانی»، به تهیه کنندگی «مرجان بیات» و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که پنجشنبه و جمعه ها به صورت زنده حوالی ساعت ۱۸:۱۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار