رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
  • السبت ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 25 May

شانزدهمین قسمت از برنامه «بیا وسط» با موضوع «صفر تا صد واسطه‌گری برای ازدواج» پنجشنبه ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «بیا وسط» در جدیدترین قسمت خود میزبان «محمد حسن روحانی» (سردبیر برنامه) خواهد بود، تا با گفتگویی هدفمند به […]

شانزدهمین قسمت از برنامه «بیا وسط» با موضوع «صفر تا صد واسطه‌گری برای ازدواج» پنجشنبه ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «بیا وسط» در جدیدترین قسمت خود میزبان «محمد حسن روحانی» (سردبیر برنامه) خواهد بود، تا با گفتگویی هدفمند به جمع‌بندی موضوع واسطه‌گری برای ازدواج بپردازد. بررسی صفر تا صد واسطه‌گری برای ازدواج، معرفی موسسات ازدواج و سامانه‌های همسان گزینی از جمله موضوعات مورد بحث در شانزدهمین قسمت از این برنامه است. این برنامه کاریست از گروه خانواده شبکه دو که شامل محتوای آموزشی در حوزه ازدواج است، و مخاطب اصلی آن جوانان در شرف ازدواج و خانواده‌های آنان هستند؛ و جدیدترین قسمت آن به کارگردانی و تهیه کنندگی سید یزدان ملک آبادی پنجشنبه ۳۰ فروردین حوالی ساعت ۱۹ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار