رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

جدیدترین قسمت از برنامه «مدار بسته» به میزبانی «مسعود فروتن»، یکشنبه ۲ اردیبهشت روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در تازه‌ترین قسمت از برنامه «مدار بسته»، حسین رفیعی همراه با مسعود فروتن (نویسنده، مجری و کارگردان) گفت‌وگویی صمیمانه و شنیدنی خواهند داشت.مسعود فروتن فارغ التحصیل کارگردانی […]

جدیدترین قسمت از برنامه «مدار بسته» به میزبانی «مسعود فروتن»، یکشنبه ۲ اردیبهشت روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در تازه‌ترین قسمت از برنامه «مدار بسته»، حسین رفیعی همراه با مسعود فروتن (نویسنده، مجری و کارگردان) گفت‌وگویی صمیمانه و شنیدنی خواهند داشت.مسعود فروتن فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشکده هنر‌های دراماتیک است، که فعالیت خود را به عنوان کارگردان آغاز کرد؛ و سپس با اجرا و در نهایت با بازیگری به شهرت دست یافت. «از سر دلتنگی» اولین مجموعه داستان مسعود فروتن است که در سال ۸۲ به چاپ رسید. «در کوچه ‌پس کوچه‌های کودکی» و «یک مرد یک شب» از دیگر کتاب های این هنرمند توانمد کشورمان است.

همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این قسمت از برنامه با حضور محمد شعبان پور و حسین رفیعی است که در میان مردم حاضر می‌شود تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آنها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که تازه ترین قسمت آن با حضور مسعود فروتن، یکشنبه ۲ اردیبهشت حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعت ۲:۵۰ بامداد و ۷ صبح است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار