فیلم سینمایی «آهو» که به قلم هوشنگ گلمکانی و سپیده آرمان نوشته شده و اولین ساخته این کارگردان محسوب می‌شود، حکایت انزوای خودخواسته دختری است که آرزوهایش را بر باد رفته می‌بیند، اما هنوز امیدش را از دست نداده است.

اکران آنلاین این فیلم با بازی علی مصفا، سپیده آرمان، حامد کمیلی، سهیلا رضوی، رضا یزدانی و با حضور رضا کیانیان، بعد از نمایش در سینماها، به تازگی در فیلیمو آغاز شده است. در سینمایی «آهو»، نوید محمدزاده نیز با صدایش حضور دارد و نریشن بخش‌هایی از فیلم را می‌گوید.

«آهو» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی، در سال ۹۹ ساخته شد و بعد از آن برای نخستین بار در سی و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. در ادامه، این فیلم آبان سال گذشته در سینماها نیز اکران شد.

«آهو» به عنوان نخستین ساخته سینمایی گلمکانی در قالب درامی عاشقانه، از دل ادبیات بیرون آمده و در عین حال نوعی حدیث نفس فیلمساز به حساب می‌آید.

همچنین یکی از نقاط قوت «آهو» برخی وجوه فنی کار است که از جمله می‌توان به فیلمبرداری و موسیقی آن اشاره کرد. علیرضا زرین‌دست به عنوان مدیر فیلمبرداری، به غنای تصویری این اثر کمک شایانی کرده و فردین خلعتبری نیز در بخش موسیقی این کار را به عهده دارد.

منبع: سوره سینما