رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 25 June
  • شنبه 19 خرداد 1403 - 15:01
  • کد خبر : 148066
  • تئاتر
  • چاپ خبر : فروش ۲۰۰ میلیون تومانی «انگشتر اسرارآمیز»

آمار فروش نمایش‌های‌ تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۳ اعلام شد. به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۳ اعلام شد. در تماشاخانه سنگلج، نمایش «غرمپشا و کشتن چراغ» به […]

آمار فروش نمایش‌های‌ تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۳ اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۳ اعلام شد.
در تماشاخانه سنگلج، نمایش «غرمپشا و کشتن چراغ» به کارگردانی محمد سلامتی هرمزی که از ۷ خردادماه ۱۴۰۳به صحنه رفته است، هفتمین اجرای خود را پشت سر گذاشت و در مجموع، میزبان ۴۹۸ تماشاگر بوده است.

این نمایش با احتساب بلیت‌های تمام بها، نیم بها، میهمان و تخفیف دار با بلیت ۹۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن۲۳۶ نفری و فروش  ۳۶ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان به اجرای خود پایان داد.
در تالار هنر، نمایش «انگشتر اسرارآمیز» به کارگردانی میثم یوسفی که از ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳در سالنی با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۳۱ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانست ۳ هزار و ۷۹۰ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۲۲۶ میلیون و ۳۱۹ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش«بچه گرگ استثنایی» به کارگردانی متین حسنی‌پور که از ۱۶ خردادماه ۱۴۰۳در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۳ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانست ۱۹۵ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۱۵ میلیون و  ۹۲۸ هزار تومان دست پیدا کند.

بر اساس پیگیری ایسنا، این آمار تنها متعلق به سالن‌هایی است که روابط عمومی آنها آمار فروش را اعلام کرده است و آمار فروش مجموعه تئاتر شهر به عنوان اصلی‌ترین مجموعه‌ای که زیر نظر اداره کل هنرهای نمایشی است، در آن درج نشده است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار