رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 25 June

دهمین قسمت از مجله هنری «بوم» به میزبانی حامد مهربانی امشب سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله هنری «بوم» که روایتگر رویدادهای دنیای هنر در قالب برنامه ای تماشایی است، در این هفته در گفتگویی شنیدنی با […]

دهمین قسمت از مجله هنری «بوم» به میزبانی حامد مهربانی امشب سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله هنری «بوم» که روایتگر رویدادهای دنیای هنر در قالب برنامه ای تماشایی است، در این هفته در گفتگویی شنیدنی با کیانوش معتقدی و مجتبی معینیان به سراغ تار و پود طرح و نقش فرش ایرانی می رود، هنری که شناسنامه بوم ایرانی است. همچنین با گشت و گذاری در نمایشگاه «تیترها را دوباره بخوان» با زینب زندپور و افسانه قربانی گفتگو می کند.«مجله هنری بوم» به تهیه‌کنندگی احمدرضا بلیغ و احمدرضا زارعی، کارگردانی کیانوش الطافی، سردبیری محسن صفایی فرد و به همت گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو در مرکز هنری رسانه‌ای سلوک تهیه و تولید شده است، سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار