رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 21 April
  • سه شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
  • کد خبر : 64709
  • هنرمندان
  • چاپ خبر : حمید گودرزی: در «کودک‌شو» بازی می‌کنم نه اجرا

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون که این شب‌ها با اجرای ویژه‌برنامه نوروزی «کودک شو» در قاب شبکه نسیم دیده می‌شود،‌ از ایفای نقش خود در سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی خبر داد. حمید گودرزی که این شب‌ها با اجرای «کودک شو» از شبکه نسیم دیده می‌شود درباره اجرای این مسابقه و تجربه در […]

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون که این شب‌ها با اجرای ویژه‌برنامه نوروزی «کودک شو» در قاب شبکه نسیم دیده می‌شود،‌ از ایفای نقش خود در سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی خبر داد.

حمید گودرزی که این شب‌ها با اجرای «کودک شو» از شبکه نسیم دیده می‌شود درباره اجرای این مسابقه و تجربه در زمینه برنامه‌ای که با کودکان مرتبط است بیان کرد: من از سال ۷۵ به واسطه علی عبدالعلی زاده با کار کودک آشنا شدم و اگر به خاطر داشته باشید پروژه‌ای با نام «دانی و من» را در ۵۸ قسمت تولید کردیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر مخاطب از این مجموعه در زمانی که پخش شد رضایت بالایی داشت و حتی ترانه‌هایی را که مختص کودک بود و ما در برنامه می‌خواندیم برخی از بزرگترها زمزمه می‌کردند و این برای ما جالب بود.

گودرزی در توضیح بیشتر عنوان کرد: من به دلیل این برنامه‌ها با فضای کار کودک بیگانه نبودم و از طرفی هم سابقه‌ای در اجرا حتی به صورت محدود داشتم و در مسابقه‌هایی از قبیل «پنج ستاره» و یا برنامه‌های مناسبتی چون شب یلدا یا نوروز از تجربه اجرا برخوردار بودم.

وی که پیش از این درباره دلیل حضورش در «کودک شو» سخن نگفته بود بیان کرد: زمانی که رضا نصیری کارگردان «کودک شو» با من تماس گرفت دیدم فرصت خوبی برای من است که هم با فضای کودک آشنا هستم و هم تجربه اجرا دارم به ویژه که «کودک شو» هم برنامه‌ای پرمخاطب است و چند سالی است روی آنتن می‌رود.

این بازیگر درباره مقایسه‌هایی که ممکن است نسبت به حضور او و پژمان بازغی وجود داشته باشد، توضیح داد: من از اواسط فصل به «کودک شو» اضافه شدم به هر حال این برنامه پیش از من شکل گرفته بود و پژمان بازغی چند فصل در این برنامه حضور داشت، زحمت کشیده بود و در برنامه به ثبات رسیده بود. قصد ما این نبود که بخواهیم این زحمات را پاک کنیم بلکه برعکس نمی‌خواستیم از آنها دور شویم.

وی ادامه داد: من سعی کردم در ارتباط با کودکان مسیر به همان شکل ادامه پیدا کند البته خودم حس می‌کنم کمی گرم‌تر اجرا کردم و شوخی‌های بیشتری داشتم، بازخورد خوبی هم از خانواده‌ها می‌گیرم.

این بازیگر درباره اینکه داشتن فرزند چقدر می‌تواند برای اجرای برنامه مفید باشد، بیان کرد: وقتی فرزند دارید از تجربیاتی برخوردار هستید که به اجرای فعلی شما هم کمک می‌کند ولی اینگونه نیست که مجری‌ای که فرزند ندارد نتواند در چنین برنامه‌ای اجرا کند. به نظرم این هم نوعی بازیگری است من نقش مجری را بازی می‌کنم تفاوت دیگری ندارد تنها تفاوتش آن است که در اثر نمایشی ما به دوربین نگاه نمی‌کنیم و اینجا به دوربین نگاه می‌کنیم.

گودرزی در پایان درباره اینکه چه زمانی دوباره در سریال، بازی خواهد کرد، گفت: به تازگی دو سریال داشتم همچنین منتظر اکران فیلم‌های سینمایی‌ام هستم. از طرف دیگر در قسمت‌هایی از سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی بازی کرده‌ام که نقش خودم یعنی حمید گودرزی را به عنوان یک بازیگر دارم که نقش کوتاهی است.

مسابقه «کودک شو» به کارگردانی رضا نصیری و با اجرای حمید گودرزی در نوروز ۱۴۰۰ شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار