رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 27 November

نامزدهای بخش تلویزیونی بیست و یکمین جشن حافظ اعلام شدند. نامزدهای بخش تلویزیون بیست و یکمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) معرفی شدند. این نامزدها از میان سریال‌هایی انتخاب شده‌اند که پس از نوروز ۹۹ تا نیمه آبان ۱۴۰۰ در تلویزیون یا شبکه‌های آنلاین پخش شدند. برگزیدگان بیست و یکمین جشن حافظ بیست و نهم آبان طی مراسمی معرفی می‌شوند و امسال به طور اختصاصی سایت آپارات از ساعت ۱۹ مراسم اهدای جوایز جشن حافظ […]

نامزدهای بخش تلویزیونی بیست و یکمین جشن حافظ اعلام شدند.

نامزدهای بخش تلویزیون بیست و یکمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) معرفی شدند. این نامزدها از میان سریال‌هایی انتخاب شده‌اند که پس از نوروز ۹۹ تا نیمه آبان ۱۴۰۰ در تلویزیون یا شبکه‌های آنلاین پخش شدند.

برگزیدگان بیست و یکمین جشن حافظ بیست و نهم آبان طی مراسمی معرفی می‌شوند و امسال به طور اختصاصی سایت آپارات از ساعت ۱۹ مراسم اهدای جوایز جشن حافظ را به طور زنده پخش خواهد کرد و بلیت‌ فروشی این جشن در سایت آپارات آغاز شده است.

فهرست نامزدها به شرح زیر است:

بهترین سریال:

۱-«آقازاده»؛ به تهیه‌کنندگی حامد عنقا؛ پخش از فیلیمو و نماوا

۲-«آن‌ها»؛ به تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی؛ محصول فیلم‌نت

۳-«افرا»؛ به تهیه‌کنندگی کامبیز دارابی و مجید مولایی؛محصول شبکه یک سیما

۴-«زخم کاری»؛ به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان؛محصول فیلیمو

۵-«زیرخاکی»؛ به تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا؛ محصول شبکهیک سیما

۶-«قورباغه»؛ به تهیه‌کنندگی علی اسدزاده؛ محصول نماوا

۷-«گاندو ۲»؛ به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی؛ محصول شبکهسه سیما

۸-«می‌خواهم زنده بمانم»؛ به تهیه‌کنندگی محمد شایسته؛محصول فیلیمو

۹-«نون. خ ۲ و۳»؛ به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی؛ محصول شبکهیک سیما

۱۰-«هم‌گناه»؛ به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی؛ پخش از فیلیموو نماوا

بهترین کارگردانی تلویزیونی:

۱-سعید آقاخانی (نون. خ ۲ و ۳)

۲-جواد افشار (گاندو ۲)

۳-بهرنگ توفیقی (آقازاده)

۴-جلیل سامان (زیرخاکی۱ و۲)

۵-هومن سیدی (قورباغه)

۶-شهرام شاه‌حسینی (می‌خواهم زنده بمانم)

۷- مصطفی کیایی (هم‌گناه)

۸- محمدحسین مهدویان (زخم کاری)

بهترین فیلمنامه تلویزیونی:

۱-«آقازاده» (طراح داستان و نویسنده: حامد عنقا)

۲-«آن‌ها» (سروش روحبخش)

۳-«افرا» (فرزاد فرزانه و امیرحسین نجف‌پور)

۴-«زخم‌کاری» (محمدحسین مهدویان/ طراحی و گسترشداستان: محسن جعفرزاده؛ بازنگری داستان: حسین حسنی وسجاد پهلوان‌زاده؛ بر اساس رمان «بیست‎ زخم کاری» نوشتهٔمحمود حسینی‌زاد)

۵- «قورباغه» (هومن سیدی)

۶-«می‌خواهم زنده بمانم» (سرپرست نویسندگان: مجیدمولایی؛ نویسندگان:‌ پویا سعیدی و پوریا کاکاوند)

۷-«هم‌گناه» (محسن کیایی و علی کوچکی)

بهترین بازیگر زن کمدی:

۱- ویشکا آسایش (دراکولا)

۲- رابعه اسکویی (نوروز رنگی)

۳- هدیه بازوند (نون. خ ۲ و ۳)

۴- سیما تیرانداز (دراکولا)

۵- صهبا شرافتی (نون. خ ۲ و ۳)

۶- ژاله صامتی (زیرخاکی ۱ و ۲)

 

بهترین بازیگر مرد کمدی:

۱- سعید آقاخانی (نون. خ ۲ و ۳)

۲- پژمان جمشیدی (زیرخاکی ۱ و ۲)

۳- حمیدرضا حافظ شجری (نوروز رنگی)

۴- جواد خواجوی (نوروز رنگی)

۵- سیروس میمنت (نون. خ ۲ و ۳)

۶- کاظم نوربخش (نون. خ ۲ و ۳)

 

بهترین بازیگر زن درام:

۱- رعنا آزادی‌ور (زخم کاری)

۲- پردیس پورعابدینی (آقازاده)

۳- هدیه تهرانی (هم‌گناه)

۴- ساقی حاجی‌پور (هم‌گناه)

۵- فرشته حسینی (قورباغه)

۶- سوگل خلیق (هم‌گناه)

۷- سحر دولتشاهی (قورباغه)

۸- آزاده صمدی (می‌خواهم زنده بمانم)

 

بهترین بازیگر مرد درام:

۱- امیر آقایی (آقازاده)

۲- صابر ابر (قورباغه)

۳- حامد بهداد (می‌خواهم زنده بمانم)

۴- روزبه حصاری (افرا)

۵- علی شادمان (می‌خواهم زنده بمانم)

۶- مجید صالحی (سیاوش)

۷- جواد عزتی (زخم کاری)

۸- نوید محمدزاده (قورباغه)

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار