رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 21 September

پردیس سینمایی «مگامال» شهرک اکباتان با ظرفیت یک هزار و ۴۰۰ صندلی در قالب ۱۰ سالن مجزا اواخر فروردین ماه سال جاری به صورت رسمی افتتاح می شود. منوچهر محمدی تهیه کننده با سابقه سینما و مدیرعامل شرکت «نمایشگران پرده نقره ای» با اشاره به جزییات این پروژه سینمایی غرب تهران بیان کرد: کار ساخت و […]

پردیس سینمایی «مگامال» شهرک اکباتان با ظرفیت یک هزار و ۴۰۰ صندلی در قالب ۱۰ سالن مجزا اواخر فروردین ماه سال جاری به صورت رسمی افتتاح می شود.

منوچهر محمدی تهیه کننده با سابقه سینما و مدیرعامل شرکت «نمایشگران پرده نقره ای» با اشاره به جزییات این پروژه سینمایی غرب تهران بیان کرد: کار ساخت و تجهیز مجموعه پردیس سینمایی مگامال با ظرفیت ۱۰۰ سالن سینمایی در ابعاد مختلف و یک هزار و ۴۰۰ صندلی در قالب سالن های ۲۵ تا ۳۰۰ نفره اوایل آذرماه سال ۹۵ آغاز و اواخر اسفند ماه سال گذشته با همت و تلاش جهادی جمع زیادی از متخصصان در بخش های مختلف به پایان رسید.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برنامه ریزی ها و تلاش های زیادی که صورت گرفته ساخت و تجهیز تمامی سالن ها به پایان رسیده و به یاری خدا اواخر فروردین ماه شاهد افتتاح این پروژه سینمایی خواهیم بود. به هر صورت این پروژه یکی از مجهزترین، کامل ترین و زیباترین پردیس های سینمایی ساخته شده برای مخاطبان و علاقه مندان سینماست که بر اساس رفاه حال مخاطبان سعی شده حداکثر امکانات رفاهی برای آن پیش بینی شود

این تهیه کننده بیان کرد: سالن شماره یک پردیس سینمایی «مگامال» که با تکنولوژی «آی مکس» طراحی شده، یکی از بزرگترین سالن های مجموعه است که طراحی ویژه ای در آن انجام گرفته که امکان اجرای موسیقی و تئاتر نیز برای آن پیش بینی شده که ما بعد از افتتاح آن درباره نحوه اجرای این پروژه ها بدون اینکه به شرایط اکران فیلم ها آسیبی بزند، درباره آن تصمیم گیری خواهیم کرد.

محمدی در بخش پایانی صحبت های خود گفت: ما تصمیم داشتیم که پردیس هفته اول فروردین ماه افتتاح شود اما با توجه به طولانی شدن تعطیلات نوروزی و باقی ماندن برخی از کارهایی جزیی ما اواخر فروردین ماه شاهد افتتاح رسمی پروژه خواهیم بود.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار