رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
  • السبت ۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 19 September

در هفته جدید، اداره‌ کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال‌های متنوعی را برای پخش از شبکه‌های رادیویی آماده کرده است. به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، عصرهای کریسکان، جاده دوستی و درمان برای رستگاری، عناوین نمایش‌هایی هستند که به ترتیب از شبکه‌های رادیویی تهران، فرهنگ و ایران پخش خواهند شد. سریال رادیویی […]

در هفته جدید، اداره‌ کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال‌های متنوعی را برای پخش از شبکه‌های رادیویی آماده کرده است.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، عصرهای کریسکان، جاده دوستی و درمان برای رستگاری، عناوین نمایش‌هایی هستند که به ترتیب از شبکه‌های رادیویی تهران، فرهنگ و ایران پخش خواهند شد.

سریال رادیویی «درمان برای رستگاری» این هفته ساعت ۱:۳۰ از رادیو تهران پخش می‌شود که داستان مهاجرت یک خانواده ی تهرانی به روستا است.

این نمایش رادیویی را ایوب آقاخانی کارگردانی کرده است.

«عصرهای کریسکان» عنوان سریالی است که داریوش روحی نوشته و داستان جوانی را روایت می‌کند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به شهر سردشت بر می‌گردد و…

این سریال رادیویی به کارگردانی رضا عمرانی، هفته آینده ساعت ۱۳:۰۰ از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

همچنین سریال رادیویی «جاده دوستی» به کارگردانی آشا محرابی و نویسندگی حمیدرضا پورعلی محمد، زندگی یک استاد دانشگاه را روایت می‌کند که به روش‌های علمی اعتقاد فراوان دارد. این سریال هفته جدید ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

در این نمایش‌های رادیویی هنرمندانی چون مجید سهرابی، مهرداد مهماندوست، مهرخ افضلی، مجید حمزه، بهادر ابراهیمی ، فریدون محرابی، نوشین حسن زاده، احمد گنجی، کرامت رودساز، شیما جان قربان، امیر عباس توفیقی، کامیار محبی، بیتا خارستانی، معصومه عزیز محمدی ، اکبر ملایی وتعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند که تهیه کنندگان ، صدابرداران و افکتورها نیز در ساخت این آثار با آنها همکاری می کنند.

سایر شبکه‌های رادیویی نیز با پخش نمایش‌های تک قسمتی از تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به استقبال هفته جدید خواهند رفت.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار