رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September

کارگردان «کله سرخ» با بیان اینکه این فیلم در آبان ماه اکران می شود عنوان کرد که پخش جهانی فیلمش به یک شرکت فرانسوی رسیده است. کریم لک زاده کارگردان سینما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «کله سرخ» گفت: برای اکران این فیلم با گروه سینمایی «هنر و تجربه» قرارداد بسته ایم و قرار است […]

کارگردان «کله سرخ» با بیان اینکه این فیلم در آبان ماه اکران می شود عنوان کرد که پخش جهانی فیلمش به یک شرکت فرانسوی رسیده است.

کریم لک زاده کارگردان سینما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «کله سرخ» گفت: برای اکران این فیلم با گروه سینمایی «هنر و تجربه» قرارداد بسته ایم و قرار است در آبان ماه به نمایش دربیاید و با توجه به اینکه در آن هنگام، ماه محرم را پشت سر گذاشته ایم زمان خوبی برای نمایش این اثر است ضمن اینکه در آبان ماه دانشگاه ها باز هستند و حتی دانشجویانی که خانه شان در شهرستان و محل تحصیلشان در تهران است می توانند به تماشای «کله سرخ» بنشینند.

وی افزود: باید بپذیریم که در تهران میزان افرادی که به سینما می روند بیشتر از شهرستان ها است و همچنین قشر خاصی از جامعه به تماشای فیلم های گروه سینمایی «هنر و تجربه» می‌نشینند. یکی دیگر از نکاتی که باعث شد در این زمان فیلم را به نمایش بگذاریم این است که در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر نیست زیرا در آن زمان فروش آثار افت می کند.

لک زاده درباره پخش جهانی فیلمش نیز توضیح داد: با یک شرکت فرانسوی به نام اِستوریا قرارداد بسته ایم که یک برنامه درازمدت برای پخش دارد که حضورهای جهانی، فروش به شبکه های تلویزیونی مختلف و نمایش در سینماهای خودشان از اولویت های این شرکت پخش است.

کارگردان فیلم «قیچی» در پایان با اشاره به دیگر فعالیت هایش عنوان کرد: چندی پیش فیلمنامه فیلم کوتاهی با عنوان «گرسنگان» را به انجمن سینمای جوانان ایران ارایه کردم اما این فیلمنامه از سوی آنها رد شد. با این وجود من از انجمن گلایه ای ندارم و به افراد و مدیران جدید این انجمن خوش‌بین هستم.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار