رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری خبر داد:

«باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان»در حوزه هنری راه اندازی می‌شود

سازمان سینمایی حوزه هنری به منظور تقویت و توسعه بسترهای مناسب برای جذب و حمایت از استعدادهای جوان فیلمنامه‌نویس در نظر دارد «باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان» راه‌اندازی نماید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: به منظور سیر مقدماتی شکل‌گیری باشگاه، پاتوق فیلمنامه با هدف […]

سازمان سینمایی حوزه هنری به منظور تقویت و توسعه بسترهای مناسب برای جذب و حمایت از استعدادهای جوان فیلمنامه‌نویس در نظر دارد «باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان» راه‌اندازی نماید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: به منظور سیر مقدماتی شکل‌گیری باشگاه، پاتوق فیلمنامه با هدف بررسی ساختار فیلمنامه‌ای آثار سینمایی طرح‌ریزی و اجرایی شده است.

بر پابه این خبر، در این پاتوق‌های هفتگی که ورود برای تمامی علاقه‌مندان فیلمنامه‌نویسی و داستان‌پردازی آزاد می‌باشد، پس از نمایش فیلم‌ها، به نقد فنی نوشتاری داستان پرداخته می‌شود و فیلم‌ها از لحاظ متن مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

همچنین، در کنار نمایش فیلم و نقد آن هر چند جلسه یکبار، «کارگاه ایده تا طرح» در قالب پاتوق برگزار می‌گردد که در آن شرکت کنندگان به ایده‌پردازی و طرح‌نویسی می‌پردازند. در این کارگاه‌ها، از ایده‌ها و طرح‌های برتر حمایت می‌شود.

روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری تصریح کرد: از دل پاتوق‌های هفتگی فیلمنامه، اقدام به عضوگیری برای باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان می‌گردد که زیر نظر مرکز تولید متن سازمان سینمایی حوزه هنری مشغول به کار است. بدیهی است که اعضا با توجه به فعالیت‌های خود دارای امتیازات و امکاناتی در حوزه مربوطه قرار خواهند گرفت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار