رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December

پردیس سینمایی ملت به عنوان محل برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب شد. به نقل از ستاد خبری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس توافقات صورت گرفته میان مدیران انجمن سینمای جوانان ایران و پردیس ملت، این پردیس سینمایی میزبانی جشنواره سی و چهارم فیلم کوتاه تهران […]

پردیس سینمایی ملت به عنوان محل برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب شد.

به نقل از ستاد خبری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس توافقات صورت گرفته میان مدیران انجمن سینمای جوانان ایران و پردیس ملت، این پردیس سینمایی میزبانی جشنواره سی و چهارم فیلم کوتاه تهران را عهده‌دار خواهد بود.

فیلم‌های کوتاه برگزیده شده توسط هیأت‌های انتخاب جشنواره سی و چهارم در ۴ سالن پردیس ملت برای حاضران به نمایش در می آیند و ظرفیت هر سالن ۲۸۰ صندلی است. وُرک‌شاپ‌های جشنواره نیز در محل گالری پردیس ملت برگزار خواهند شد.

سی‌ و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۵ تا ۳۰ مهرماه سال‌جاری برابر با ۱۷ تا ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷ به دبیری سیدصادق موسوی برگزار خواهد شد.

پردیس سینمایی ملت به آدرس خیابان ولی‌عصر، بزرگراه نیایش، روبروی کردستان در طول روزهای جشنواره، میزبان فیلم‌سازان و دوست‌داران فیلم کوتاه خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار