رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December

شبکه آی‌فیلم که آخر هفته‌ها در شب‌های پنج‌شنبه، جمعه و شنبه برای مخاطبانش فیلم‌های شاخص سینمایی ایرانی را به‌ نمایش می‌گذارد، فیلم‌های «رنگ خدا» و «ورود آقایان ممنوع» را به ترتیب برای مخاطبان کانال انگلیسی و عربی به نمایش گذاشته خواهند شد. به گزارش سینما خانه و به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، فیلم‌های سینمایی […]

شبکه آی‌فیلم که آخر هفته‌ها در شب‌های پنج‌شنبه، جمعه و شنبه برای مخاطبانش فیلم‌های شاخص سینمایی ایرانی را به‌ نمایش می‌گذارد، فیلم‌های «رنگ خدا» و «ورود آقایان ممنوع» را به ترتیب برای مخاطبان کانال انگلیسی و عربی به نمایش گذاشته خواهند شد.

به گزارش سینما خانه و به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، فیلم‌های سینمایی «ورود آقایان ممنوع» و «رنگ خدا» ۳ و ۴ آذر از کانال‌های عربی و انگلیسی این شبکه با زیرنویس پخش خواهدشد.
«ورود آقایان ممنوع» فیلمی به کارگردانی رامبد جوان است که دومین فیلم پرفروش سال ۱۳۹۰ سینمای ایران شد.
ماجرای «ورود آقایان ممنوع» این‌گونه است: مدیر یک دبیرستان دخترانه خصوصی با ورود آقایان به مدرسه خود به شدت مخالف است؛ اما وقتی دبیر شیمی مدرسه مرخصی شش ماهه می‌گیرد، مجبور می‌شود تا یک دبیر جایگزین به دبیرستان بیاورد. تلاش وی برای یافتن دبیر زن در میانه سال تحصیلی بی‌فایده است و یک معلم مرد را به عنوان تنها گزینه می‌پذیرد… .
رضا عطاران، ویشکا آسایش، پگاه آهنگرانی، مانی حقیقی، بهاره رهنما، زهره حمیدی، فلامک جنیدی، علی صادقی، ستاره پسیانی، حدیث میرامینی، مهرناز بیات، سیاوش چراغی پور، کتایون امیرابراهیمی و پریناز ایزدیار در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.
«ورود آقایان ممنوع» جمعه ۳ آذر ساعت ۲۲:۰۰ به وقت مکه( ۲۲:۳۰ به وقت تهران) به روی آنتن می رود و تکرار آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز بعد پخش خواهدشد.
بر اساس این گزارش، «رنگ خدا» هم که برای کانال انگلیسی در نظر گرفته شده، به‌ کارگردانی مجید مجیدی داستان محمد رمضانی، فرزند نابینای هاشم است که در مدرسه نابینایان تحصیل می‌کند و برای گذراندن تعطیلات به خانه بازمی گردد… .
این فیلم سینمایی در سال ۱۳۷۶ ساخته شده و نامزد و برنده جوایز بسیاری در جشنواره‌های داخلی و خارجی شده است.
«رنگ خدا» شنبه ۴ آذر ساعت ۰۱:۳۰به وقت تهران ( ۲۲:۰۰ به وقت GMT) پخش خواهدشد و تکرار آن در ساعت‌های ۰۷:۳۰، ۱۳:۳۰ و ۱۹:۳۰ روز بعد خواهدبود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار