رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 30 November

در برنامه امروز «سینما آی‌فیلم»، اسماعیل باستانی به معرفی نخستین ساخته بلند سینمایى مرتضى على عباس میرزایى با نام «انزوا» می‌پردازد و با عوامل آن به گفت‌وگو می‌نشیند. به گزارش سینماخانه و به نقل از  روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، فیلم «انزوا» که هم اکنون روی پرده سینماهای کشور است، در برنامه «سینما آی‌فیلم» به تهیه‌کنندگی وحید […]

در برنامه امروز «سینما آی‌فیلم»، اسماعیل باستانی به معرفی نخستین ساخته بلند سینمایى مرتضى على عباس میرزایى با نام «انزوا» می‌پردازد و با عوامل آن به گفت‌وگو می‌نشیند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از  روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، فیلم «انزوا» که هم اکنون روی پرده سینماهای کشور است، در برنامه «سینما آی‌فیلم» به تهیه‌کنندگی وحید رونقی و محمد تنکابنی معرفی می‌شود.
بر اساس این گزارش، «انزوا» فیلمى اجتماعى، در مورد قضاوت است؛ داستان مردی که بعد از شش سال حبس، برای اولین بار به او مرخصی داده می‌شود و در حین مرخصى اتفاقاتى براى او مى افتد که بخش اصلى داستان فیلم را تشکیل مى دهد.

امیرعلی دانایی، نادر فلاح، علی استادی، سیامک صفری، بهنوش بختیاری، اندیشه فولادوند، شقایق فراهانی، جمشید هاشم پور، همایون ارشادی، مهران رجبی، لیندا کیانی، امید روحانی، وحید نفر و لعیا عباس میرزایی بازیگران «انزوا» هستند.
«سینما آی‌فیلم» چهارشنبه‌ شب‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.بازپخش آن نیز در ساعت ۰۶:۳۰ روز پنجشنبه خواهدبود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار