رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 19 October

در دومین روز سومین جشنواره فیلم سلامت، ۲۳ فیلم در بخش های مختلف روی پرده می رود به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، دومین روز از جشنواره سلامت، با اکران سه فیلم بلند سینمایی به شب می‌رسد. در اولین سائس و در ساعت ۱۴، فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»، […]

در دومین روز سومین جشنواره فیلم سلامت، ۲۳ فیلم در بخش های مختلف روی پرده می رود

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، دومین روز از جشنواره سلامت، با اکران سه فیلم بلند سینمایی به شب می‌رسد. در اولین سائس و در ساعت ۱۴، فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»، به کارگردانی پوریا آذربایجانی به نمایش در می‌آید و دو فیلم «یک کیلو و بیست و یک گرم» ساخته  رحیم طوفان و «شعله‌ور» اثر حمید نعمت‌الله در دو سانس ۱۸ و ۲۰ میزبان علاقمندان خواهد بود؛ ضمن این که در ساعت ۱۶ می‌توان پای نشست تخصصی فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» نشست. این اثر سینمایی به موضوع اینستاگرام و علاقه مردم به گزارش تصویری زندگی‌شان می‌پردازد و این موضوع را از منظر سلامت اجتماعی به نقد می‌کشد.

سالن چهار، سالن فیلم‌های مستند

دو فیلم نیمه‌بلند «جنس سوم» و «عمو موسی» در ساعت ۱۴ به نمایش در می‌آید و سپس در ساعت ۱۶ فیلم سینمایی «زمانی دیگر»، روی پرده می‌رود. ساعت ۱۸، دو فیلم نیمه بلند دیگر به نام‌های «لیلا از لفور» و «موسیو آرسن» برای مخاطبان رونمایی می‌شود و در آخرین سانس این سالن یعنی ساعت ۲۰ فیلم نیمه بلند «آهستگی» نشان داده می‌شود.

سالن پنج، سالن فیلم کوتاه و دانشجویی و کلاسیک

در ساعت ۱۴ تعداد ۵ فیلم کوتاه به نام‌های «خاطره»، «پنجره‌باز»، «مانیکور»، «تلخ» و «سوادکوهی» به نمایش در می‌آید. در ساعت ۱۶ فیلم کلاسیک «خانه سیاه است» روی پرده می‌رود و بعد نشست تخصصی آن با موضوع جذام برگزار می‌شود. این بخش خارج از مسابقه قرار دارد. در ساعت ۱۸ نشست تخصصی فیلم «مانیکور» و همچنین «جنس سوم» با موضوع تراجنسیتی که در سالن چهار به نمایش در می‌آید، برپاست. شش فیلم کوتاه دیگر نیز در ساعت ۲۰ اکران می‌شود که عبارتند از: «امید»، «یار کمکی»، «لخت»، «بن بست»، «برای فروش» و «بهار در پس پاییز».

سومین جشنواره فیلم سلامت، توسط موسسه آوای هنر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار سلامت برای همه از تاریخ ۱ تا ۵ شهریور ۹۷ در پردیس چارسو به دبیری محمد کیاسالار برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به WWW.FILMSALAMAT.IR مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار