رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 29 October

«کوپال» جایزه‌ ویژه هیات داوران جشنواره‌ سبو در فیلیپین را به دست آورد. کاظم ملایی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «کوپال» جایزه‌ ویژه‌ هیات داوران هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سبو در کشور فیلیپین را از آن خود کرد. فیلم سینمایی «کوپال» در شصتمین حضور بین‌المللی خود، هفته‌ گذشته در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی هفتمین جشنواره‌ […]

«کوپال» جایزه‌ ویژه هیات داوران جشنواره‌ سبو در فیلیپین را به دست آورد.

کاظم ملایی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «کوپال» جایزه‌ ویژه‌ هیات داوران هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سبو در کشور فیلیپین را از آن خود کرد.

فیلم سینمایی «کوپال» در شصتمین حضور بین‌المللی خود، هفته‌ گذشته در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سبو در فیلیپین به نمایش درآمد و شب گذشته ۳۱ شهریور ماه در مراسم پایانی این جشنواره کاظم ملایی کارگردان فیلم، موفق به دریافت جایزه‌ ویژه‌ هیات داوران از این رویداد سینمایی شد.

جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سبو هر ساله با هدف ایجاد یک تعامل خلاقانه با استفاده از ابزار سینما در شهر بندری سبو، دومین کلانشهر فیلیپین برگزار می‌شود. هفتمین دوره‌ این رویداد سینمایی از روز ۱۸ سپتامبر آغاز و شب گذشته برگزیدگان خود را معرفی کرد.

فیلم کوتاه «روباه» ساخته‌ صادق جوادی نیز در بخش فیلم‌های کوتاه این جشنواره حضور داشت که موفق شد به عنوان دیگر نماینده‌ ایران جایزه‌ بهترین فیلم این بخش را به دست آورد.

«کوپال» اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که هم اکنون در سینماهای گروه «هنر و تجربه» روزهای پایانی اکران خود را سپری می‌کند. این فیلم هفته‌ آینده در بخش مسابقه‌ پنجمین جشنواره‌ بیو اسکوپ کشور هندوستان و ششمین جشنواره هاورهیل آمریکا به نمایش درمی‌آید.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار