رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October

سینماهای استقلال و بهمن تهران تا پایان امسال بازسازی و به سه سالن تبدیل می‌شوند. به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، محمود کاظمی مدیر عامل این موسسه گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده امسال در سینما بهمن تهران سومین سالن را احداث خواهیم کرد. بازسازی سالن یک این سینما  سال ۹۵ انجام شد […]

سینماهای استقلال و بهمن تهران تا پایان امسال بازسازی و به سه سالن تبدیل می‌شوند.

به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، محمود کاظمی مدیر عامل این موسسه گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده امسال در سینما بهمن تهران سومین سالن را احداث خواهیم کرد. بازسازی سالن یک این سینما  سال ۹۵ انجام شد و خوشبختانه رضایت مخاطبان و رونق این سینما در ماههای اخیر، ما را مصمم کرد که سالن دو این سینما بازسازی و یک سالن جدید هم به این سینما اضافه کنیم، سالن دو هم تجهیز خواهد شد و ان شالله در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، سینمادوستان می‌توانند در این سالن به تماشای فیلم‌ها بنشینند.

او ادامه داد: سینما استقلال هم یکی از سینماهای خوب حوزه هنری در تهران است، این سینما هم ظرفیت تبدیل شدن به سه سالن را دارد و قرار است وارد پروژه ساخت سالن دوم و سوم این سینما بشویم. این سالن هم در جشنواره فیلم فجر به بهره‌برداری می‌رسد. اگرچه پیشتر اعلام کرده بودیم سینما سپیده را هم سه سالنه می‌کنیم، اما بازسازی این سینما به دلیل مسائل شهری به تاخیر افتاده است.

کاظمی با اشاره به فعالیت‌های موسسه بهمن سبز در شهرستان‌ها افزود: پردیس ساحل اصفهان آماده بهره‌برداری است اما منتظر تامین امکانات تصویری و فنی آن هستیم. این پردیس نه تنها در اصفهان بلکه در تمام ایران، منحصر به فرد و ویژه است. سینمایی با ۹ پرده نمایش، سینمای روباز، سینمای کودک، فود کورد، گالری، کافه کتاب و بسیاری امکانات دیگر قطعا یکی از بهترین سینماهای ایران در جذب مخاطب خواهد بود. مجتمع فرهنگی فجر سیاهکل هم تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

سینما استقلال و بهمن تهران متعلق به حوزه هنری هستند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار