رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
  • سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • کد خبر : 30005
  • تئاتر
  • چاپ خبر : تخفیف ویژه نمایش «ماداگاسکار» برای دانشجویان

بلیت نمایش «ماداگاسکار»به کارگردانی نوید فرح مرزی با ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان ارایه خواهد شد. به نقل از روابط عمومی گروه، بلیت نمایش «ماداگاسکار» نوشته احسان نوروزی و کارگردانی نوید فرح مرزی که اجرای خود را از ۲۰ آبان در عمارت نوفل‌لوشاتو آغاز کرده است با ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان ارایه خواهد شد. دانشجویان همه […]

بلیت نمایش «ماداگاسکار»به کارگردانی نوید فرح مرزی با ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان ارایه خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی گروه، بلیت نمایش «ماداگاسکار» نوشته احسان نوروزی و کارگردانی نوید فرح مرزی که اجرای خود را از ۲۰ آبان در عمارت نوفل‌لوشاتو آغاز کرده است با ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان ارایه خواهد شد.

دانشجویان همه رشته‌ها می‌توانند با ارایه کارت دانشجویی به گیشه تماشاخانه با ۳۰ درصد تخفیف بلیت این نمایش را تهیه کنند.

«ماداگاسکار» از ۲۰ آبان تا ۱۰ آذر هر شب از ساعت ۱۸ در عمارت نوفل‌لوشاتو به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱ روی صحنه می‌رود. این نمایش درباره چهار جوان است که در فضایی نامعلوم برای قتلی انجام‌نشده، بازجویی می‌شوند.

نوید فرح مرزی مدرس دانشگاه، چهره‌پرداز تئاتر، سینما و تلویزیون «ماداگاسکار» را کارگردانی کرده است و نریمان حیدری، امیرمحمد قیامی، محمد حسین شهریاری، فرشید حاجیان، ثمر امین پور در این نمایش به ایفای نقش پرداخته اند.

از دیگر عوامل آن می‌توان به دستیاران کارگردان: محمدحسین شهریاری، پویا زند، منشی صحنه: شیدا مقدری، مدیر اجرایی: مسعود سلامی، عکاس و روابط عمومی: علی کشاورز و مشاور رسانه‌ای: مطهره کشاورز محمدیان اشاره کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار