رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 4 August

مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری  فیلم و عکس «شور عشق» اربعین تا ۲۰ آذر تمدید شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره، با توجه به اتمام دریافت آثار جشنواره «شورعشق» اربعین، نظر به تماس‌های مکرر و درخواست‌های هنرمندان متقاضی به شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر تمدید شد. […]

مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری  فیلم و عکس «شور عشق» اربعین تا ۲۰ آذر تمدید شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره، با توجه به اتمام دریافت آثار جشنواره «شورعشق» اربعین، نظر به تماس‌های مکرر و درخواست‌های هنرمندان متقاضی به شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر تمدید شد.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۰ آذرماه فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس ایمیل arbaeenfestival98@gmail.com بر اساس فرم موجود در لینک http://bit.ly/2qJR3St ارسال نمایند.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.

این جشنواره تلاش دارد با محوریت قراردادن “مسیر آزادگی” (ایثارگران مسیر – یاریگران مسیر-پرچم داران مسیر) و “وحدت اسلامی” (نماز وحدت- همراهان وحدت-یاران جهانی حسینی)، به معرفی زیبایی‌های پیاده روی اربعین به عنوان نماد همبستگی بین مسلمانان جهان اسلام، انعکاس شور ولایی حرکت اربعین به جامعه اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد، هدایت استعدادهای هنری و اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد و تشویق جوانان برای حضور موثر در فضای مجازی و تولید محتوا با محوریت شعار های دینی و اسلامی بپردازد و قدمی در راستای تحقق فرهنگ سرور و سالار شهیدان بردارد.

لازم به ذکر است، موسسه فرهنگی هنری «تبسم مهر نیکان» مجری طرح، جشنواره سراسری  فیلم و عکس «شورعشق» اربعین به دبیری شهرام مقصودی را برعهده دارد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار