رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
  • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
  • کد خبر : 40426
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «اختراع والس» با حسن معجونی به صحنه می‌رود

حسن معجونی در نمایش «اختراع والس» به کارگردانی سارا افشار به ایفای نقش می‌پردازد. به گزارش روابط عمومی نمایش اختراع والس، حسن معجونی کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و سرپرست گروه تئاتر لیو قرار است با نمایش اختراع والس به کارگردانی سارا افشار در مقام بازیگر به ایفای نقش بپردازد. از نیمه اول آذرماه در پردیس تئاتر شهزراد […]

حسن معجونی در نمایش «اختراع والس» به کارگردانی سارا افشار به ایفای نقش می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی نمایش اختراع والس، حسن معجونی کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و سرپرست گروه تئاتر لیو قرار است با نمایش اختراع والس به کارگردانی سارا افشار در مقام بازیگر به ایفای نقش بپردازد. از نیمه اول آذرماه در پردیس تئاتر شهزراد به صحنه می‌رود.

معجونی طی حدود ۳ دهه حضور درخشان خود در عرصه بازیگری تئاتر در کارنامه کاری خود بازی در نمایش‌های متعددی از جمله عروسی خون، یادگار سال‌های شن و در مصر برف نمی‌بارد به کارگردانی علی رفیعی، روز رستاخیز و دیر راهبان به کارگردانی فرهاد مهندس‌پور، منهای دو به کارگردانی زنده‌یاد داود رشیدی، ایوانف، در میان ابرها و سالگشتگی به کارگردانی امیررضا کوهستانی را ثبت کرده است.

وی همچنین در فیلم‌هایی چون از رئیس جمهور پاداش نگیرید، خیابان‌های آرام و ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی، اشباح به کارگردانی داریوش مهرجویی، برف روی کاج‌ها به کارگردانی پیمان معادی و کنعان و خوک به کارگردانی مانی حقیقی به ایفای نقش پرداخته است.

سارا افشار نیز پیش از این نمایش‌ صندلی‌ها و married in a white dress, buried in a white shroud را در مقام کارگردان در سال ۲۰۱۸ در کشور استرالیا به صحنه برده است.

وی همچنین در نمایش‌های راهزنان به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، باغ آلبالو به کارگردانی حسن معجونی، دیده‌بانان به کارگردانی محمدرضا خاکی، خانه برناردا آلبا به کارگردانی علی‌اکبر علیزاد و اسم به کارگردانی لیلی رشیدی به ایفای نقش پرداخته است.

به زودی فروش بلیت‌های نمایش «اختراع والس» در سایت ایران‌نمایش آغاز می‌شود و معرفی دیگر بازیگران و عوامل این اثر نمایشی نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار