رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August

دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری برای دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم “عمار” و اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه ” سابات” را صادرکرد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ، دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان […]

دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری برای دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم “عمار” و اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه ” سابات” را صادرکرد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ، دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم “عمار” از تاریخ ۱۱ تا ۲۰ دی ۹۸ در شهر تهران و سراسر کشور و به دبیری نادر طالب زاده با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم ،اسلاید،ویدیو و … موافقت کرد.

همچنین دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه ” سابات” از تاریخ ۱۰تا۱۳ اسفند۹۸در شهر یزد و به دبیری جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم ،اسلاید،ویدیو و … موافقت کرد.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار