رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • السبت ۱۰ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 4 April
  • دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
  • کد خبر : 45009
  • تئاتر
  • چاپ خبر : تولید ماسک در تماشاخانه سرو

مصطفی بیات و گروه نمایشی اش به تازگی برای فعالیت گسترده تر در زمینه تولید ماسک به تماشاخانه سرو منتقل شدند. هفدهم اسفند ماه گزارشی مبنی بر حرکت خلاقانه یک هنرمند به جای اجرای نمایش در زمینه کمک به مردم برای تولید ماسک منتشر شد. پیرو این گزارش و با پیگیری های امیرحسین شفیعی، مدیر […]

مصطفی بیات و گروه نمایشی اش به تازگی برای فعالیت گسترده تر در زمینه تولید ماسک به تماشاخانه سرو منتقل شدند.

هفدهم اسفند ماه گزارشی مبنی بر حرکت خلاقانه یک هنرمند به جای اجرای نمایش در زمینه کمک به مردم برای تولید ماسک منتشر شد. پیرو این گزارش و با پیگیری های امیرحسین شفیعی، مدیر تماشاخانه سرو این گروه نمایشی برای فعالیت گسترده تر به این تماشاخانه منتقل شدند.

بیات و گروهش از چندی پیش با تولید ماسک کار خلاقانه ای را شروع کرده و از طریق فضای مجازی با مردمی که نیاز به ماسک دارند، بچه های کار، معلولان و اقشار کم درآمد مرتبط شده و ماسک ها را رایگان در اختیار مردم قرار دادند.آنها ملزوماتی چون پارچه و چرخ خیاطی و سایر لوازم خود را این روزها به تماشاخانه سرو که به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده، منتقل کردند و در حال فعالیت هستند.

بیات می گوید که نیاز به پارچه و کمک هنرمندان و بچه های تئاتری بیشتر دارند و هر فردی که میخواهد کمک کند با آنها در ارتباط باشد تا بدون هیچ چشم داشتی رایگان ماسک تولید کنند و در اختیار مردم قرار دهند.

وی از بنیاد روایت فتح و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس برای در اختیار قرار دادن مکان تماشاخانه سرو تشکر کرد و گفت: عزیزانی که سفارش ماسک دادند به زودی به دستشان خواهد رسید الان کمبود پارچه دارند و نیاز به کمک خیرین و هنرمندان است.

بیات عنوان کرد که این کار با جرقه گروه ما شروع شد اما الان خیلی هنرمندان و گروه ها پای کار آمدند و از خانه بزرگ تئاتردعوت می کنم که به کمک ما بیاید.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار