رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 13 August

فیلمبرداری «ماشوم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین میرزامحمدی به پایان رسید. به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، فیلمبرداری فیلم کوتاه «ماشوم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین میرزامحمدی که اوایل تیرماه وارد مرحله تولید شده بود با بازی حمیدرضا نعیمی به پایان رسید. نویسنده این فیلم مسعود هاشمی‌نژاد است و حمیدرضا نعیمی، متین حیدری‌نیا، نسرین مرادی، مهتاب جعفری، وحید ممیزی، […]

فیلمبرداری «ماشوم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین میرزامحمدی به پایان رسید.

به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، فیلمبرداری فیلم کوتاه «ماشوم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین میرزامحمدی که اوایل تیرماه وارد مرحله تولید شده بود با بازی حمیدرضا نعیمی به پایان رسید.

نویسنده این فیلم مسعود هاشمی‌نژاد است و حمیدرضا نعیمی، متین حیدری‌نیا، نسرین مرادی، مهتاب جعفری، وحید ممیزی، محمد‌امین صاحب‌زاده و عیسی حسینی در آن بازی می‌کنند.

داستان «ماشوم» در افغانستان می‌گذرد و قصه آدم‌هایی را روایت می‌کند که زندگی‌شان تحت تاثیر جنگ و تنش‌های این کشور در طول سالیان اخیر قرار گرفته است.

سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از مدیرتولید و برنامه‌ریز: بهنود محمدی‌پور، مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج، مدیر صدابرداری: کیومرث صبحانی، طراح صحنه: فاطمه صفیری، طراح لباس: فهیمه معین، طراح گریم: سونیا ایران‌نژاد، صداگذار: محمد‌مهدی جواهری‌زاده، آهنگساز: مهدی نادری، اصلاح رنگ و نور: نیما دبیرزاده، جانشین تولید: امیر رئیسیان، دستیار کارگردان: سعید بیات، منشی صحنه: صفورا برسام، استوری بورد: پوریا هادی‌زاده، مشاور رسانه‌ای: سبا حیدرخانی، عکاس: آریا سبزواری و مدیر تدارکات: حسین زمانی و محمود الوندی.

همچنین علی خطیبی، امیرحسین رضایی و مرکز فوق تخصصی ستون فقرات آبادیس سرمایه‌گذاران «ماشوم» هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار