رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September

تهیه کننده فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» از روزهای پایانی پیش تولید این فیلم و آغاز فیلم برداری آن از دو هفته دیگر خبر داد. بنابراین گزارش، این فیلم ادای دینی به جامعه کارگری در کشور است و به تأثیرات تعدیل نیروهای کارگری کارخانه ها بر بدنه اقتصادی، اجتماع و خانواده های آن ها می پردازد. […]

تهیه کننده فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» از روزهای پایانی پیش تولید این فیلم و آغاز فیلم برداری آن از دو هفته دیگر خبر داد.

بنابراین گزارش، این فیلم ادای دینی به جامعه کارگری در کشور است و به تأثیرات تعدیل نیروهای کارگری کارخانه ها بر بدنه اقتصادی، اجتماع و خانواده های آن ها می پردازد.

در داستان این فیلم که در شهر اراک و تعدادی از کارخانه های صنعتی این شهر روایت می شود، سعی شده تا به تهمیداتی که شرکت واگن سازی پارس و راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای بازسازی ناوگان های فرسوده و مهیا شدن شرایط کاری برای بازگشت کارگران به محل کار سابق خود انجام می دهند، اشاره کند و تأثیرات بیکاری جامعه کارگری را از زوایای گوناگون مورد توجه قرار دهد.

سعید مرادی تهیه کننده این فیلم،  یکی از دلایل اصلی ساخت این فیلم را نامگذاری سال های ۹۸ و ۹۹  به سال “رونق تولید” و “جهش تولید” توسط رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و در راستای این شعارها سعی شده تا احیای خط تولید و توجه به جامعه کارگری و مطالبات به حق آن ها را در این فیلم به نمایش در آوریم.

فیلم تلویزیونی “۲۷ برج ” که به سفارش معاونت امور استان های صدا وسیما و با همکاری راه آهن ج.ا.ا  و در صدا و سیمای مرکز اراک تولید می شود؛ قرار است تا دو هفته دیگر تولید و فیلم برداری اش را  آغاز کند.

گفتنی است؛ عبدالرضا اکبری، حبیب دهقان نسب، رزیتا غفاری، سیروس همتی، حسن اسدی، محسن میرزایی، زهرا یزدانی و روفیا محضری از بازیگران  این فیلم تلویزیونی به شمار می روند.

سایر دست اندرکاران فیلم تلویزیونی “۲۷ برج” عبارتند از:

تهیه کننده : سعید مرادی، کارگردان : سامان مراد حسینی، نویسنده : نفیسه شکوری، مشاور پروژه: سیامک کاشف آذر، مدیر فیلم برداری: پویان آقابابایی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر حسین غفاری، مدیر صدا برداری:هادی سلیمان زاده، مدیر تولید: سعید عطایی، طراح چهره پردازی: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: نیکان خشکباری، مدیر تدارکات: محمد وطن چی، منشی صحنه: لیلا مربی، عکاس: بهزاد عباسی، تدوین: مهدی مهرنیا و کیخسرو کاووسی، موسیقی: رضا خسروی، ناظر کیفی: داریوش منتظری، هماهنگی تولید: جعفر طریقتی، دستیارتهیه کننده: پویا پازکی.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار

error: Alert: Content is protected !!