رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

به گزارش سینماخانه؛ در حالی‌که اکران آنلاین فیلم سینمایی «بنفشه آفریقایی» به‌‌کارگردانی مونا زندی‌حقیقی و تهیه ‌کنندگی علیرضا شجاع ‌نوری همچنان ادامه دارد از دومین پوستر این فیلم با طراحی بهزاد خورشیدی رونمایی شد. فاطمه معتمد‌آریا، سعید آقاخانی و رضا بابک بازیگران «بنفشه آفریقایی» هستند، همچنین مهدی حسینی‌نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبرائیلی و مریم شیرازی […]

به گزارش سینماخانه؛ در حالی‌که اکران آنلاین فیلم سینمایی «بنفشه آفریقایی» به‌‌کارگردانی مونا زندی‌حقیقی و تهیه ‌کنندگی علیرضا شجاع ‌نوری همچنان ادامه دارد از دومین پوستر این فیلم با طراحی بهزاد خورشیدی رونمایی شد.


فاطمه معتمد‌آریا، سعید آقاخانی و رضا بابک بازیگران «بنفشه آفریقایی» هستند، همچنین مهدی حسینی‌نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبرائیلی و مریم شیرازی نیز در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

همزمان با اکران آنلاین فیلم‌سینمایی «بنفشه آفریقایی» در ایران، این فیلم در آمریکا و کانادا نیز اکران شده است.

در خلاصه داستان «بنفشه آفریقایی» آمده است: شوکو به همراه همسر دومش رضا تصمیم می‌گیرند تا فریدون همسر سابقش که توسط فرزندان‌شان به خانه سالمندان  سپرده شده است را به خانه خود بیاورند. این تصمیم  اتفاقات جدیدی را در زندگی هر سه نفر رقم می‌زند.

«بنفشه آفریقایی» دومین ساخته مونا زندی حقیقی است که پیش از این فیلم سینمایی «عصر جمعه» با بازی رویا نونهالی، هانیه توسلی و مهرداد صدیقیان را ساخته بود.

سینماخانه / ا.ش شهابی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار