رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September

برنامه «تهران ۲۰» شبکه پنج امشب (سه شنبه ۲۵) میزبان دکتر حسین کیوانی استاد دانشگاه و ویروس شناس است که در خصوص آخرین یافته علمی درباره  واکسن کرونا صحبت خواهد کرد. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ همچنین در این برنامه ارتباط تلفنی با دکتر کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی […]

برنامه «تهران ۲۰» شبکه پنج امشب (سه شنبه ۲۵) میزبان دکتر حسین کیوانی استاد دانشگاه و ویروس شناس است که در خصوص آخرین یافته علمی درباره  واکسن کرونا صحبت خواهد کرد.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ همچنین در این برنامه ارتباط تلفنی با دکتر کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و ارتباطات وزارت بهداشت و درمان برقرار می شود تا در این زمینه رای مخاطبان توضیحات بیشتری ارائه دهد.
تهران بیست شنبه تا چهارشنبه ساعت ٢٠ از شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی آقایان فرشید محمودی و محمد علی بازی  و اجرای  آقایان محمد دلاوری و علی مروی پخش میگردد.
مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار