رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 27 October

نخستین پوستر از فصل سوم سریال تلویزیونی «نیروی اهریمنی‌اش» توسط کمپانی «اچ بی او» منتشر شد، این سریال به زودی پخش خود را آغاز خواهد کرد. این سریال به تهیه‌کنندگی نیو لاین سینما، جین ترانتر و جولی گاردنر برای «اچ بی او» تولید می‌شود. قبل از پخش سراسری فصل نخست، این مجموعه برای فصل دوم […]

نخستین پوستر از فصل سوم سریال تلویزیونی «نیروی اهریمنی‌اش» توسط کمپانی «اچ بی او» منتشر شد، این سریال به زودی پخش خود را آغاز خواهد کرد.

این سریال به تهیه‌کنندگی نیو لاین سینما، جین ترانتر و جولی گاردنر برای «اچ بی او» تولید می‌شود. قبل از پخش سراسری فصل نخست، این مجموعه برای فصل دوم و مشتمل بر ۸ قسمت مجوز ساخت گرفته است.

«نیروی اهریمنی‌اش» نام یک مجموعه سه‌گانه کتاب‌های داستان تخیلی ست که توسط فیلیپ پولمن نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به ترتیب سپیده شمالی در آمریکای شمالی با عنوان قطب‌نمای طلایی منتشر شده‌است، خنجر ظریف و دوربین کهربایی نام دارند.

داستان کتاب در مورد دو نوجوان به اسم‌های لایرا بلاکوا و ویل پری است که در دو دنیای موازی زندگی می‌کنند و وارد ماجرا‌هایی حماسی می‌شوند. کتاب سوم از مجموعهٔ نیروی اهریمنی‌اش در سال ۲۰۰۱ برندهٔ جایزه کتاب سال «وایتبریبرد» در انگلستان شد، که یک جایزهٔ معتبر ادبی به‌شمار می‌رود.

جیمز‌ مک‌آووی، روث ویلسون،  دافنه کین،  لین مانوئل میراندا، اندرو اسکات، امر ویلسون، آریون بیکر و لیانا هولدر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.

نیروی اهریمنی‌اش نام یک مجموعه سه‌گانه کتاب‌های داستان تخیلی ست که توسط فیلیپ پولمن نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به ترتیب سپیده شمالی ، خنجر ظریف و دوربین کهربایی نام دارند.

منبع: میزان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار