رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

با پایان‌یافتن پخش «پایتخت ۲»، فصل سوم این مجموعه طنز پرطرفدار، از یکشنبه هفته آینده روی آنتن آی‌ فیلم فارسی می‌ رود. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در ادامه فصل دوم سریال «پایتخت»، فصل سوم این سریال از روز یکشنبه دوم آذر روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌ رود. در خلاصه […]

با پایان‌یافتن پخش «پایتخت ۲»، فصل سوم این مجموعه طنز پرطرفدار، از یکشنبه هفته آینده روی آنتن آی‌ فیلم فارسی می‌ رود.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در ادامه فصل دوم سریال «پایتخت»، فصل سوم این سریال از روز یکشنبه دوم آذر روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌ رود.
در خلاصه داستان فصل سوم سریال «پایتخت» آمده است: نقی که چند ماهی است بیکار شده، خانه‌ تازه‌ اشان را می‌ سازد و ارسطو به قصد ازدواج در این خانه مراسمی می‌ گیرد. خانه نوساز نقی فرو می‌ ریزد و همین ماجرا، منجر به افسردگی نقی و قهر او با ارسطو می‌ شود. چند ماه بعد ارسطو که در ازدواج ناکام مانده بود، کامیونی مجهز می‌ خرد و در ترکیه با دختری چینی آشنا می‌ شود و…
محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، احمد مهرانفر، مهران احمدی و نسرین نصرتی بازیگران اصلی این مجموعه به‌کارگردانی سیروس مقدم هستند.
فصل سوم سریال «پایتخت» هر شب ساعت ۲۱ از آی‌ فیلم فارسی پخش می‌ شود و تکرار آن در دو نوبت در ساعت‌ های ۵ و ۱۳ روز بعد روی آنتن می رود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار