رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March

بیش از ۶۵ هزار مخاطب در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به تماشای آثار نمایش داده شده در سامانه‌های برخط نشستند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بیش از ۶۵ هزار بازدید در روزهای برگزاری سی و هفتمین جشنواره […]

بیش از ۶۵ هزار مخاطب در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به تماشای آثار نمایش داده شده در سامانه‌های برخط نشستند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بیش از ۶۵ هزار بازدید در روزهای برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، از آثار به نمایش درآمده در سامانه‌های برخط هاشور(خانه جشنواره)، ودیو و تیوال به ثبت رسید.
این آمار صرفا مربوط به فیلم‌هایی است که با موافقت صاحبانشان در بستر آنلاین در بازه زمانی یکم تا ششم بهمن نمایش داده شدند.
سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی یکم تا ششم بهمن به صورت حضوری در پردیس سینمایی ایران مال و به‌صورت آنلاین در سامانه‌های برخط نمایش فیلم و اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار