رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 21 April

محسن تنابنده سال ۱۴۰۰ اولین سریال خود را در شبکه نمایش خانگی با نام «ماساژور» می‌سازد. پلتفرم فیلیمو امروز ۱۶ اسفندماه گزارشی از عملکرد سالیانه خود منتشر کرد و از تولید ۳۰ سریال جدید در سال ۱۴۰۰ خبر داد. در میان سریال‌های مهمی که فیلیمو به آن اشاره کرده است نام سریال «ماساژور» به کارگردانی محسن تنابنده نویسنده، کارگردان […]

محسن تنابنده سال ۱۴۰۰ اولین سریال خود را در شبکه نمایش خانگی با نام «ماساژور» می‌سازد.

پلتفرم فیلیمو امروز ۱۶ اسفندماه گزارشی از عملکرد سالیانه خود منتشر کرد و از تولید ۳۰ سریال جدید در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

در میان سریال‌های مهمی که فیلیمو به آن اشاره کرده است نام سریال «ماساژور» به کارگردانی محسن تنابنده نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون به چشم می‌خورد.

با اعلام رسمی فیلیمو، محسن تنابنده سال ۱۴۰۰ سریال خود را که همانگونه که از نام آن پیداست، احتمال در ژانر کمدی تولید می‌شود، کلید خواهد زد چراکه این روزها مشغول بازی در ۲ قسمت پایانی فصل ششم سریال «پایتخت» است.

نکته حائز اهمیت این است که اگر محسن تنابنده درگیر سریال شبکه نمایش خانگی خود شود، ممکن است وضعیت تولید فصل هفتم «پایتخت» در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

هنوز مشخص نیست که «ماساژور» در چند قسمت و چه زمانی وارد پروسه تولید می‌شود و نویسنده و تهیه‌کننده آن کیست اما این سریال قرار است اولین تجربه محسن تنابنده در شبکه نمایش خانگی باشد و باید منتظر ماند و دید که یکی از اعضای اصلی تیم سازنده سریال «پایتخت» که به نوعی برند تلویزیون محسوب می‌شود، قرار است چه قصه‌ای را برای مخاطب در شبکه نمایش خانگی تعریف کند و آیا می‌توانند همانند «پایتخت» در جذب مخاطب موفق عمل کند یا نه.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار