رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

به نقل از روابط عمومی سوینا، گروه سوینا روز پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه، هفدهمین قسمت از پادکست «سینما، خاطره» را با روایت و تحلیل فیلم سینمایی «شب‌نشینی در جهنم» ساخته ساموئل خاچیکیان منتشر می‌کند. سردبیری این مجموعه پادکست به عهده کیوان کثیریان است. احسان کرمی مجری و بازیگر، داستان «شب‌نشینی در جهنم» را روایت کرده و علی علائی منتقد سینما به تحلیل […]

به نقل از روابط عمومی سوینا، گروه سوینا روز پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه، هفدهمین قسمت از پادکست «سینما، خاطره» را با روایت و تحلیل فیلم سینمایی «شب‌نشینی در جهنم» ساخته ساموئل خاچیکیان منتشر می‌کند.

سردبیری این مجموعه پادکست به عهده کیوان کثیریان است.

احسان کرمی مجری و بازیگر، داستان «شب‌نشینی در جهنم» را روایت کرده و علی علائی منتقد سینما به تحلیل این فیلم و حواشی آن پرداخته‌ است.

پادکست «سینما، خاطره» با مشارکت ماهنامه حقوقی دادگر و زیر نظر گلاره عباسی موسس و مدیرگروه سوینا تولید می‌شود.

متن روایت‌ها را ندا کوهی نوشته و تدوین پادکست به عهده بابک بهرام‌بیگی و مرجان طبسی است.

قسمت هفدهم این پادکست روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

سوینا پیشتر در چارچوب برنامه «سینما، خاطره»، فیلم‌های «داش آکل» ساخته مسعود کیمیایی، «دایره مینا» به کارگردانی داریوش مهرجویی، «سوته دلان» اثر علی حاتمی، «فرار از تله» ساخته جلال مقدم، «کلاغ» به کارگردانی بهرام بیضایی، «شازده احتجاب» اثر بهمن فرمان‌آرا، «کندو» ساخته فریدون گله، «تنگنا» به کارگردانی امیر نادری، «نفرین» ساخته ناصر تقوایی، «گزارش» اثر عباس کیارستمی، «یک اتفاق ساده» به کارگردانی سهراب شهیدثالث، «شطرنج باد» اثر محمدرضا اصلانی، «شب قوزی» به کارگردانی فرخ غفاری، «شوهر آهو خانم» ساخته داود ملاپور، «خشت و آینه» اثر ابراهیم گلستان و «صبح روز چهارم» به کارگردانی کامران شیردل را روایت و نقد کرده است.

مخاطبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.

«سینما، خاطره» پنجشنبه‌ها به صورت یک هفته در میان از رادیو سوینا منتشر می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار